فرمانده انتظامی شرق استان تهران:

پليس در سطح شرق استان تهران تدابير ویژه ای برای ماه مباک رمضان در نظر گرفته است/ برخورد قانونی پلیس با عاملان خدشه دار کردن امنیت در تفرجگاهاه و پارک‌ها

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: پلیس همه تدابیر لازم را برای برقراری فضای مناسب در ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است.

سردار عبدالرضا ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند ضمن قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان بیان داشت: با حاکم شدن فضای معنوی بر کشور در ماه مبارک رمضان، پایبندی مردم نیز به رعایت شئونات اسلامی نیز افزایش می‌یابد امید است جرائم در این ماه همانند سال‌های گذشته کاهش داشته باشد.

وی تصریح کرد: پلیس در سطح شرق استان تهران از هم‌اکنون فضا را برای برگزاری مراسمات این ماه و راهپیمایی روز قدس و نماز عید فطر در نظر گرفته است.

این مقام ارشد انتظامی گفت: پلیس در ماه رمضان تدابیر ویژه‌ای را برای رفاه حال هموطنان در نظر گرفته و ضمن حضور پررنگ در معابر شهری خصوصاً به هنگام افطار و سحر با فعال کردن گشت‌های انتظامی زمینه آرامش و آسایش بیشتر مردم روزه دار را فراهم می‌کند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه یکی از طرح‌های پلیس در ماه مبارک رمضان حضور در تفرجگاهاه و پارک‌های سطح شهر است، افزود: پلیس سعی دارد با حضور پر رنگ خود در این مکان‌ها با کسانی که بخواهند امنیت را خدشه دار کنند برخورد قانونی انجام دهد.

*فعالیت اغذیه فروشان و مراکز پذیرایی در ماه رمضان تا یک ساعت قبل از اذان مغرب ممنوع است/ پلیس در ماه مبارک رمضان با واحدهای صنفی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند، قاطعانه برخورد خواهد کرد

سردار ناظری گفت: فعالیت اغذیه فروشان و مراکز پذیرایی در ماه رمضان تا یک ساعت قبل از اذان مغرب ممنوع بوده و وظیفه پذیرایی از مسافران بین راهی هم بر عهده واحدهای پذیرایی بین راهی است.

این مقام مسئول اظهار داشت: پلیس در ماه مبارک رمضان با نظارت کامل به واحدهای صنفی از جمله اغذیه فروشی‌ها، مراکز پذیرایی، کافی شاپ ها و… با آن دسته از واحدها و متصدیانی که شئونات اسلامی را رعایت نکنند قاطعانه برخورد و نسبت به تعطیلی آنها اقدام خواهد کرد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: مردم و افرادی که به دلیل مسافرت، بیماری و عوامل دیگر قادر به روزه گرفتن نیستند از هرگونه اعمال و رفتاری که تظاهر به روزه خواری کند خوداری کنند و طبق قانون روزه‌خواری در منظر عموم ممنوع است و کسانی که اقدام به این کار کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

سردار ناظری افزود: پلیس با اجرای طرح‌های مختلف جهت روان سازی ترافیک در محورهای منتهی به محل برگزاری مجالس و سخنرانی‌ها در ماه مبارک رمضان اقدام خواهد کرد و برای تأمین امنیت مطلوب و رفاه حال شهروندان، حضور گسترده‌ای در مراسمات، مساجد و تکایا خواهد داشت.

رئیس پلیس شرق استان تهران در پایان گفت: با همکاری و تعامل خوب مردم و عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر جرائم کنترل و ناهنجاری‌های اجتماعی کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن