مدیر امور انتقال نواحی صنعتی استان تهران:

پست‌ برق عامری در منطقه گیلاوند با توجه به قدمت بالا و افزایش بار مصرف نیاز به ساماندهی دارد/ پیشنهاد احداث پست جدید برق در سه‌راهی مهرآباد رودهن/ پست برق 60 به 20 شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند طی ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد

مدیر امور انتقال نواحی صنعتی استان تهران با بیان اینکه پست‌ برق عامری در منطقه گیلاوند با توجه به قدمت بالا و افزایش بار مصرف نیاز به ساماندهی دارد، گفت: احداث پست جدید برق در سه‌راهی مهرآباد رودهن پیشنهاد شده است.

اکبر باجلان در بازدید روز پنجشنبه از پست‌های برق مهرآباد، عامری سه راهی گیلاوند و شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند با حضور مدیر شرکت شهرک های صنعتی استان تهران و مدیر عامل شرکت توزیع برق استان تهران به همراه جمعی از مسئولان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: ظرفیت برق نصب شده در پست عامری سه راهی گیلاوند 60 مگاولت آمپر است که از این رقم در حداکثر مصرف بین 70 تا 80 درصد بارگیری شده است.

وی افزود: اگر در سال‌های بعد یا امسال وضعیت رشد بار افزایش یابد شرکت برق منطقه‌ای برنامه هایی خواهد داشت تا بتواند ترانس‌های منطقه را از 30 به 50 افزایش دهد یا در زمین‌های شرکت توزیع، پست جدید برای عامری نصب کنیم.

مدیر امور انتقال نواحی صنعتی استان تهران ادامه داد: در حال حاضر در پیک سال گذشته و نیز امسال هیچگونه مشکلی در پست عامری نداشته‌ایم هرچند قدمت این پست زیاد و 1358 می‌باشد اما از نظر بارگیری هنوز به حد بحرانی نرسیده‌ایم.

باجلان بیان کرد: در خصوص پست برق مهرآباد نیز برق منطقه‌ای تهران مشکلی ندارد اما شرکت توزیع به سبب خوب نبودن چگالی بار و توزیع در مسافت‌های زیاد پیشنهاد داده که در سه راهی مهرآباد یک پست نصب کنیم که به شرط زمین دادن، مشکل شرکت توزیع در منطقه حل میشود.

وی در خصوص نواحی صنعتی از جمله پست شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند بیان کرد: یک پست 60 به 20 دماوند در ابتدای آبسرد وجود دارد که دو ترانس 30 و 60 دارد و خوشبختانه ظرفیت هنوز پر نشده است اما امکان داشت در آبسرد به سبب شهر صنعتی مشکل پیدا کنیم لذا این پست نصب شد تا مشکل حل شود.

مدیر امور انتقال نواحی صنعتی استان تهران عنوان کرد: پست برق 60 به 20 سیار شهرک صنعتی شماره ۲ دماوند طی یک تا دو ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و در مدار قرار می‌گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا