فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

پیگیری ۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی در دماوند/ ۸ پروژه محرومیت‌زدایی دماوند در دست اجراست/ پروژه‌های محرومیت‌زدایی دماوند به ۲۵۰ مورد افزایش یابد

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از پیگیری ۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی در این شهرستان به همراه ۸ پروژه محرومیت‌زدایی در دست اجرا خبر داد و گفت: پروژه‌های محرومیت‌زدایی دماوند به ۲۵۰ مورد افزایش یابد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سردار سیدضیاءالدین حزنی در مراسم افتتاحیه مسجد امام رضا (ع) روستای جابان مصادف با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اظهار کرد: روز گذشته بردار پاسدار سردار سرلشکر جعفری سکان فرماندهی بر نهاد انقلابی سپاه پاسداران را به بردار سردار سرلشکر سلامی سپرد و باید این نکته را گفت که در زمان سرلشکر جعفری توجه ویژه‌ای به همه موضوعات به خصوص بحث محرومیت‌زدایی شد و این را هم خوب می‌دانم با حضور سرلشکر سلامی چراغ این موضوع روشن‌تر خواهد شد.

وی افزود: سپاه از همین ملت تشکیل شده و با همین مردم است و اصلاً برای مردم است این بدان معنا است که سپاه علاوه بر حفاظت از نظام مقدس اسلامی ایران که وظیفه اصلی است در بحث مردم یاری هم حضور دارد.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: سپاه از همین روستاهایی تشکیل شده که امروز برای از بین بردن محرومیت از آنها دست به کار شده است و اصلاً رمز موفقیت سپاه در همین در کنار مردم بودن است.

*۴۲ پروژه محرومیت‌زدایی در دماوند انجام شده است/ ساخت ۲۸ مورد مسکن برای محرومان در شهرستان دماوند/ ۱۱ مورد مرمت مسجد به همراه احداث ۴ مورد خانه عالم در دماوند

سردار حزنی با اشاره به این موضوع می‌خواهیم تمامی پروژه‌های محرومیت‌زدایی به سطح روستاهای شهرستان دماوند هم برود، بیان کرد: تا امروز ۵۰ پروژه محرومیت‌زدایی در دماوند پیگیری شده که ۴۲ پروژه انجام و ۸ پروژه در حال اجراست که انشالله این فعالیت‌ها بیشتر می‌شود.

فرمانده قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه باید تمهیداتی اندیشیده شود که پروژه‌های بیشتری در شهرستان دماوند اجرایی شود، عنوان کرد: در شهرستان دماوند ۲۸ مسکن برای محرومان، ۱۱ مورد مرمت مسجد، ۴ مورد خانه عالم، ۲ مورد سوله ورزشی ک یک باب کتابخانه احداث شده است که پروژه‌های زیادی نیست و باید پروژه‌های محرومیت‌زدایی دماوند به ۲۵۰ مورد افزایش یابد.

*بسیاری از مشکلات منطقه دماوند با هماهنگی قرارگاه‌های خاتم و محرومیت‌زدایی سپاه قابل رفع است

وی افزود: خیلی از مشکلات منطقه دماوند با هماهنگی قرارگاه‌های خاتم و محرومیت‌زدایی سپاه قابل رفع است، فقط باید با هم همکاری بیشتری داشته باشیم.

سردار حزنی ضمن قدردانی از مسئولین شهرستان دماوند برای اقدامات انجام شده خاطرنشان کرد: مردم و مسئولین خوبی در این شهرستان حضور دارند که با همکاری عالی در حال کار هستند هیچ مشکلی وجود ندارد، در همه نقاط مختلف کشور هم باید این گونه باشد تا مشکلات حل شوند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن