همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر صورت گرفت؛

افتتاح بیش از ۵ پروژه عمرانی در روستای جابان دماوند/ بهره‌برداری از جاده ورودی اصلی روستای جابان

دهیار روستای جابان از افتتاح و بهره‌برداری بیش از ۵ عمرانی در روستای جابان با اعتباری بالغ‌بر چهار میلیارد تومان خبر داد.

سعید مهدی قلی خانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: دهیاری و شورای اسلامی روستای جابان از ابتدای سال جاری تاکنون اقداماتی متعددی را در راستای خدمت‌رسانی به اهالی در زمینه عمرانی و خدماتی اجرایی کرده است.

وی افزود: زیرسازی، بیس‌ریزی وبه همراه جدول‌گذاری کوچه فاطمیه، لکه‌گیری آسفالت بخشی از خیابان ولیعصر(عج) و بلوار زرین کوه غربی، نقشه‌برداری جهت بازنگری طرح هادی و الحاق به بافت بخشی از اراضی روستا از جمله اقداماتی می‌باشد که تاکنون اجرایی شده است.

دهیار روستای جابان بیان کرد: جابجایی پایه‌های برق همراه با تعویض لامپ‌های معیوب و کابل‌های فرسوده در سطح روستا، نصب علائم راهنمایی و رانندگی و هشدار دهنده در سطح روستا، تهیه طرح اقامتگاه و بومگردی و گردشگری از سایر اموراتی بوده که برای خدمات‌رسانی به اهالی منطقه انجام گرفت.

مهدی قلی خانی با اشاره به سایر اقدامات صورت گرفته دهیاری و شورای اسلامی روستای جابان گفت: تهیه طرح ساختمان اداری، فرهنگی و بهداشتی، احداث دیوار ساحلی و نصب پل روگذر جهت رودخانه عبوری از روستای جایان، درخواست زمین جهت ساخت منبع آب شرب، توسعه آرامستان روستا، ساخت بنای مسکونی جهت اسکان متصدی مزارستان و تکمیل قسمتی از محوطه و نمای ساختمان اداری شورای اسلامی و دهیاری جابان از سایر فعالیت‌های انجام شده طی ماه‌های اخیر بوده است.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن