افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی روستای خرمده دماوند

پروژه‌های عمرانی و خدماتی روستای خرمده با حضور معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری دماوند افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری پروژه‌های عمرانی و خدماتی روستای خرمده اظهار داشت: با توجه به سیاست‌های مد نظر شهرستان مبنی بر افتتاح و بهره‌برداری از پروژه‌های عمرانی و خدماتی، تمام دستگاه و نهادهای اجرایی در پایان هر فصل، پروژه و طرح‌های مختلف خود را در هفته پایانی مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار می‌دهند.

فاطمه فرزام، با اشاره به پروژه‌های قابل افتتاح سه ماهه اول سال، افزود: امروز زیرسازی و آسفالت روستای خرمده به مساحت ۱۶۰۰ مترمربع و اعتباری بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان و همچنین اجرای طرح جدول‌گذاری کانیو به طول ۱۸۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون تومان نخستین پروژه‌ای بود که در این روستا مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

این مقام مسئول ادامه داد: بهسازی پل آهنی روستا به عنوان پل اصلی این روستا با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیون تومان به عنوان دومین پروژه عمرانی این روستا مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن