در آستانه میلاد باسعادت حضرت زینب(س) صورت گرفت؛

آیین تجلیل از ۲۰ پرستار نمونه بیمارستان سوم شعبان دماوند/ مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند: راه‌اندازی بخش زایمان بدون درد بیمارستان سوم شعبان دماوند تا پایان سال جاری/ بستری ماهانه ۱۷۰۰ نفر بیمار در بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان

آیین تجلیل از پرستاران بیمارستان سوم شعبان دماوند در آستانه میلاد باسعادت حضرت زینب (س) با حضور جمعی از مسئولان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، این مراسم به مناسبت روز پرستار با حضور جمعی از جمعی از مسئولان شهری و شهرستانی، هیات امنای بیمارستان سوم شعبان دماوند و جمعی از کارکنان در سالن اجتماعات این بیمارستان برگزار گردید.

*تعدیل ۲۵ نیروی بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند در سال گذشته/ راه‌اندازی کمک بهیاری سانترال  در بیمارستان سوم شعبان دماوند به دلیل تعدیل نیروی بخش پرستاری

مریم باقر کاظمی، مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند در این مراسم ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت زینب (س) و تشکر از زحمات پرستاران طی سال جاری اظهار داشت: سال گذشته به دلیل اقتصاد مقاومتی دوران سختی برای پرستاران بود و مجبور شدیم ۲۵ نفر از نیروهای بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند را تعدیل کنیم.

وی افزود: در عین حال افزایش بار ورودی بیمارستان سوم شعبان دماوند را نیز شاهد بودیم که فشارها را بیشتر کرد و به دلیل تعدیل، نیروی کمک بهیاری سانترال را در بیمارستان راه‌اندازی کردیم.

*ورودی بیش از ۹ هزار نفر در بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان دماوند/ بستری ماهانه ۱۷۰۰ نفر بیمار در بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان

مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند عنوان کرد: بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان دماوند با ورودی ۹ هزار نفری جزو اورژانس‌هایی است که ورودی آن با برخی از بیمارستان‌های تهران هم‌اندازه است و بستری ۱۷۰۰ نفر در ماه را در این بخش شاهد هستیم.

باقر کاظمی ادامه داد: بخش داخلی و جراحی دارای ضریب اشغال تخت ۱۰۰ درصدی است و در حال حاضر با ۱۹ تخت ۲۶ بیمار با تخت اکسترا خدمات‌دهی می‌شوند.

مریم باقر کاظمی، مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند

*اغلب رگ گیری‌های نوزادان در بخش اورژانس بیمارستان سوم شعبان دماوند انجام می‌شود/ راه‌اندازی بخش زایمان بدون درد بیمارستان سوم شعبان دماوند تا پایان سال جاری

وی گفت: بخش زنان و اطفال دارای پرسنل شبانه‌روزی است و اغلب رگ گیری‌های نوزادان در بخش اورژانس و آزمایشی در این بخش انجام می‌شود.

مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند بیان کرد: بلوک زایمان و LDR از دیگر بخش‌هاست، همچنین زایمان بدون درد تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود و امکانات لازم در دست تهیه است.

باقر کاظمی افزود: بخش اتاق عمل بیمارستان گاهی با تعداد بالای اعمال جراحی روبرو بوده اما به خوبی مدیریت شده و با کمبود نیرو مواجه نشده است.

وی گفت: بخش CCU بیمارستان و ICU و بخش دیالیز از دیگر بخش‌های بیمارستان است که در ساعات مختلف خدمات ارائه می‌دهند.

مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند خاطرنشان کرد: بخشی از اقتصاد مقاومتی بر عهده سوپروایزر بیمارستان است که به خوبی از عهده این وظیفه برآمدند.

*کسب ۲ دوره درجه اعتبار بخشی برای بیمارستان سوم شعبان دماوند/ سیستم تریاژ بیمارستان سوم شعبان دماوند هم‌اکنون نیز الکترونیکی می‌باشد/ راه‌اندازی پرونده الکترونیکی بیماران یکی از اهداف بیمارستان سوم شعبان دماوند است

باقر کاظمی با بیان اینکه با کمک دست‌اندرکاران و مدیر پرسنل و پرستاران توانستیم دو دوره درجه اعتبار بخشی را برای بیمارستان کسب کنیم، عنوان کرد: بیمارستان مخصوصاً گروه پرستاری دو هدف را دنبال می‌کند، راه‌اندازی پرونده الکترونیکی بیماران یکی از این اهداف است که در حال انجام است.

وی ادامه داد: اگر پرونده بیماران الکترونیکی شود می‌توان به صورت آنلاین از پزشکان دیگر کشورها بهره برده و کمک بگیریم که هم‌اکنون سیستم تریاژ این بیمارستان نیز الکترونیکی می‌باشد و مشکلات در دست برطرف شدن است.

مسئول بخش پرستاری بیمارستان سوم شعبان دماوند تأکید کرد: هدف دیگر مدیران ارشد این بیمارستان تکریم ارباب رجوع است، باید سعی کنیم در بیمارستان کار علمی خود را در بسته‌بندی خوب به مردم ارائه دهیم.

انتهای پیام/

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن