رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند خبر داد؛

افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان/ تجهیز و خدمات‌دهی مستمر در این پایگاه در صورت تحویل دائم آن به جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند با اشاره به افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان، گفت: در صورت تحویل دائم این پایگاه به جمعیت هلال احمر، این آمادگی وجود دارد تا پایگاه امداد و نجات جاده‌ای جابان تجهیز و برای خدمات‌دهی دائم در حوزه سوانح جاده‌ای و طبیعی مورد استفاده قرار گیرد.

سعید طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند ضمن قدردانی و تشکر از دهیاری، شورای اسلامی و مردم روستای جابان اظهار کرد: با پیگیری‌های مردمی مبنی بر راه‌اندازی پایگاه امداد جاده‌ای جمعیت هلال‌احمر در منطقه جابان، خوشبختانه امروز این امکان فراهم‌شده است.

وی با اشاره به افزایش حجم ترددها و سفرها در ایام نوروز، افزود: با پیگیری‌هایی که پیش‌تر در این منطقه انجام دادیم، درصد بالایی از حوادث جاده‌ای مربوط به این منطقه است.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند با بیان اینکه قرار بود این پست در ورودی شهر آبسرد مستقر شود، تصریح کرد: اما با توجه به اینکه امکانات استقرار نیروها در این مکان چه از لحاظ امکاناتی نظیر آب، برق و گاز و چه پارکینگ و استراحتگاه نیروها مناسب‌تر است، در ایستگاه جابان مستقر شدیم که به شهر آبسرد هم خدمات‌رسانی خواهیم داشت.

طاهری با بیان اینکه واقف مرحوم ابراهیم کلانتری قراردادی در خصوص این مکان با شبکه بهداشت و درمان قراردادی داشته است، توضیح داد: اما در زمانی که آقای آقاجانی حضور داشتند، صورت‌جلسه‌ای داشتند که این مکان به جمعیت هلال‌احمر واگذار گردد که الان از لحاظ اداری در حال پیگیری هستیم تا بتوانیم در این مکان مستقر و خدمات دهیم.

وی بیان کرد: با مجهز کردن این پایگاه به تجهیزات امدادی، این منطقه به‌عنوان پایگاهی برای ارائه خدمات در حوادث جاده‌ای و حوادث طبیعی مورداستفاده قرار خواهد گرفت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند گفت: با تشکیل جلسه مشترک بین اعضای شورا و دهیاری روستای جابان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند و جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند درصورتی‌که این پایگاه به‌صورت دائم در اختیار جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند قرار گیرد و دفترچه پایگاهی برای آن پر گردد تا تجهیز آن از سوی جمعیت هلال احمر استان صورت پذیرد و هدف نهایی ارائه خدمات به مردم است.

افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1) افتتاح و راه‌اندازی پایگاه موقت امداد و نجات جاده‌ای جابان (1)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن