فرماندار شهرستان دماوند

وقوع سيل در روستای مغانک خسارات جانی نداشت/ عمليات پاكسازي و بازگشايی مسير سیل‌زده مغانک به گرمابسرد در حال انجام است/ خسارت به 3 مورد دیوار منزل مسکونی به همراه باغات روستای مغانک

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه وقوع سيل در روستای مغانک خسارات جانی نداشت، گفت: عمليات پاكسازي و بازگشايی مسير سیل‌زده مغانک به گرمابسرد در حال انجام است.

مجید صفری در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار کرد: در پی بارش شديد باران عصر امروز در سطح شهرستان، سیل از سمت شمال و شرق روستای مغانک و جاده‌های بين مزارع آن اتفاق افتاد كه خوشبختانه خسارت جانی نداشت.

وی افزود: این روستا از جمله روستاهای بخش مرکزی شهرستان دماوند است که از دو دره سیل به سمت روستا آمده که تاکنون با توجه به بازدیدهای صورت گرفته سه مورد دیوار منزل مسکونی در حریم رودخانه تخریب شده و به دو مورد از باغات روستا خسارت وارد کرده است.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: احتمال می‌رود در پایین دست نیز به باغات حریم رودخانه خسارت وارد شده باشد که لازم است کارشناسان جهاد کشاورزی در منطقه حضور یافته و میزان خسارت را مشخص کنند.

خارج کردن یک خودرو از رودخانه با تلاش عوامل ستاد مدیریت بحران دماوند

صفری ادامه داد: همچنین یک خودرو نیز در رودخانه گرفتار سیل شد که با تلاش عوامل ستاد مدیریت بحران، از رودخانه خارج گردید.

وی عنوان کرد: با حضور به موقع عوامل امدادی و راهداري، عمليات پاكسازي و بازگشايی مسير در حال انجام است و ستاد بحران شهرستان دماوند در آمادگی كامل قرار دارد.

این مقام مسئول در پایان گفت: هموطنان عزیز از اسكان و استقرار در حريم رودخانه ها خودداری كنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن