همزمان با هفته دولت؛

پارکینگ خودروهای عملیاتی امداد و نجات در دماوند افتتاح شد/ رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند: سوله مدیریت بحران در پایگاه هلال‌احمر چناران احداث می‌شود

همزمان با هفته دولت پارکینگ خودروهای عملیاتی امداد و نجات شهرستان دماوند در پایگاه هلال‌احمر چنارن با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و بهره‌برداری شد.

سعید طاهری، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: پارکینگ خودروهای عملیاتی امداد و نجات شهرستان دماوند واقع در پایگاه امداد و نجات هلال‌احمر چناران با اعتباری بالغ‌بر ۶۰ میلیون تومان در سال‌های گذشته احداث شده بود و در هفته دولت سال جاری مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: این پارکینگ سرپوشیده برای پارک چهار خودرو عملیاتی امداد و نجات شهرستان دماوند احداث گردیده است تا در مواقع ضروری به خصوص در فصل سرما سریع‌تر بتوان از آن استفاده کرد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند با اشاره به اهدف از احداث پارکینگ اختصاصی خودروهای امداد و نجات گفت: با توجه به سردسیر بودن و کوهستانی بودن شهرستان دماوند زمان زیادی برای گرم کردن موتور خودرو از دست می‌رفت که با راه‌اندازی پارکینگ ویژه خودروهای امداد و نجات مشکل مکان نگهداری خودرو در فصل زمستان مرتفع گردید.

وی در خصوص روند احداث سوله جدید امدادی گفت: جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند برای اینکه اقلام ۱۶ گانه امداد و نجات خود را یک مکانی نگهداری کند، نیاز به سوله در فضایی مناسب دارد که منطبق با استانداردهای سازمان نظام مهندسی احداث می‌شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان دماوند بیان کرد: این سوله مدیریت بحران در پایگاه هلال‌احمر چناران در مساحتی بالغ‌بر ۶۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان احداث می‌شود که در صورت تکمیل سریعا اقدام به تجهیز آن خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن