رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند:

وقف یک هزار متر مربع باغ در دماوند به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت/ احیای موقوفه حمام روستای آرو با همکاری واقف

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند از وقف  به مساحت ۱۱۳۵ متر مربع باغ مشجر به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت خبر داد و گفت: موقوفه حمام روستای آرو با همکاری واقف احیا شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمد اشرفی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: واقف نیک اندیش حاج “ابراهیم رومی” در اطراف منطقه دماوند به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت در سالروز ولادت امام زمان(عج) باغ درختکاری شده را وقف کرده است.

وی افزود: ترویج فرهنگ فاطمی در روز ولادت حضرت زهرا(س) و ایام ولادت اهل بیت(ع) از اهداف اصلی واقف نیز بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند در ادامه گفت: ارزش این میزان باغ وقف شده بیش از پانصد میلیون تومان می‌باشد.

اشرفی با اشاره احیای موقوفه حمام روستای آرو گفت: با همکاری واقف “شمس الله حاجی آقایی” واقف حمام وقفی روستای آرو در اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند حاضر و اقرار به وقفیت حمام وقفی روستا نمود.

وی تصریح کرد: این اقدام‌ به منظور احیای وقف انجام گرفت و واقف ضمن تحویل اصل وقف‌نامه، وقف‌نامه جدید برابر وقف اصلی تنظیم و به امضاء خود وارث خود رساند.

وقف یک هزار متر مربع باغ در دماوند به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت (1) وقف یک هزار متر مربع باغ در دماوند به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت (1) وقف یک هزار متر مربع باغ در دماوند به نیت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت (1)

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن