هیچ تخلفی در پای صندوق‌های رأی رخ نخواهد داد

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند گفت: هیچ تخلفی در پای صندوق‌های رأی رخ نخواهد داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، عزت‌الله خانجانی در نشست توجیهی کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه اظهار کرد: ستاد کاندیداها باید هرچه زودتر تعیین تکلیف شده و به فرمانداری معرفی شود.

وی افزود: بر اساس قانون، کاندیداها این حق را دارند که در صورت تمایل نماینده‌ای در پای صندوق رای معرفی کنند؛ این افراد نمی‌توانند در امر انتخابات دخالت کنند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند ادامه داد: وظیفه صدور کارت نمایندگان کاندیداها بر عهده هیئت نظارت است و این افراد باید تا پنج روز پیش از آغاز انتخابات معرفی شوند و پس از موعد مقرر این امر امکان‌پذیر نیست.

خانجانی بیان کرد: با تلاش هیئت‌های نظارت و اجرایی، هیچ تخلفی در پای صندوق‌های رأی رخ نخواهد داد؛ همچنین نمایندگان باید در روز انتخابات از حضور در صندوق‌های رأی خودداری کنند.

وی تصریح کرد: کاندیداها مسئول کنترل ستادها هستند و قطعاً باید پاسخگوی تخلفات افراد باشند؛ آنها باید تنها با معرفی خود، از تخریب یکدیگر خودداری کنند، علاوه بر این نباید زحمات نظام و نمایندگان گذشته را زیر سوال ببرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا