همایش تربیتی و آموزشی خط امام(ره) ویژه دانشجویان بسیجی استان تهران به میزبانی رودهن

همایش تربیتی و آموزشی خط امام(ره) ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های استان تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در آئین افتتاحیه این همایش که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار گردید دکتر علیرضا کیخا جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور در خصوص اهمیت برگزاری همایش خط امام(ره) سخنرانی کردند.

ایشان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به ویژه شهید والامقام قاسم میرحسینی جانشین سردار دلها حاج قاسم سلیمانی در لشکر 41 ثارالله کرمان به بیان ویژگی های شخصیتی آن شهید بزرگوار پرداختند.

وی در ادامه گفت: هیچ تشکلی به بزرگی بسیج دانشجویی نیست؛ برای اینکه جایگاه بسیج دانشجویی را بشناسید و بدانید که چرا امام خمینی(ره) فرمودند: امروز یکی از ضروری ترین تشکل ها بسیج دانشجو و طلاب است، باید فلسفه تشکیل و مآموریت آن را که دفاع از انقلاب و اسلام و اصل نه شرقی و نه غربی جمهوری اسلامی را درک کنید. به همین دلیل علت برگزاری همایش خط امام(ره) شناخت مکتب و سیره حکومتی حضرت امام خمینی(ره) است.

در ابتدای مراسم افتتاحیه، دکتر وحید حسن پور مسئول بسیج دانشجویی استان تهران ضمن عرض خوش آمد گویی به دانشجویان و جانشین سازمان بسیج دانشجویی کشور، برنامه‌ها و اهداف همایش را تشریح و همچنین خبر از برگزاری اردوی جهادی دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان تهران در شهرستان نور آباد استان لرستان از تاریخ 23 مرداد ماه الی 30 مرداد ماه داد.

لازم به ذکر است تعداد ۱۲۰ نفر از دانشجویان دانشگاه های استان تهران در این همایش به مدت چهار شبانه روز شرکت نمودند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا