همایش بزرگ بسیجیان اصناف و بازاریان شهرستان دماوند به‌ مناسبت گرامیداشت هفته بسیج/ جمع‌آوری ۱۳۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد در جشن گلریزان بسیج اصناف دماوند

به‌ مناسبت گرامیداشت هفته بسیج صبح روز سه‌شنبه همایش بزرگ بسیجیان اصناف و بازاریان شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، در این مراسم حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور، سرهنگ محسن رضایی رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان استان تهران، سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان دماوند، طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند، فضلعلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند، صادقعلی فرمانده بسیج اصناف شهرستان دماوند، دهقان حسینی رئيس اتاق اصناف شهرستان دماوند، هیات رئیسه اتاق اصناف، فرماندهان پایگاه‌های بسیج و بسیجیان حضور داشتند.

این مراسم با سخنرانی سرهنگ نجفی فرمانده سپاه شهرستان دماوند و حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور همراه بود.

در پایان این مراسم از بسیجیان نمونه شهرستان دماوند به همت بسیج اصناف شهرستان دماوند تجلیل صورت گرفت و در ادامه مراسم طاهرخانی فرماندار شهرستان دماوند با اهدای لوح از صادقعلی فرمانده بسیج اصناف شهرستان دماوند تجلیل به‌ عمل آورد.

لازم به ذکر است در این مراسم جشن گلریزان ویژه زندانیان جرائم غیرعمد شهرستان دماوند برگزار شد که در مجموع مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جمع‌آوری گردید.

*رفع موانع کسب و کار و اقتصادی از اقدامات مهم بسیج اصناف کشور است

حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور در این همایش اظهار داشت: امام راحل فرمودند که باید بسیجیان جامعه اسلام در فکر ایجاد حکومت بزرگ اسلامی باشند و بسیج تنها منحصر به ایران اسلامی نیست و باید هسته‌های مقاومت را در تمامی جهان به وجود آورد که امروز نیز شاهد هستیم که در تمامی دنیا این مهم محقق شده، تفکر بسیجی در حال گسترش است.

وی افزود: همانگونه که امام راحل فرمودند نباید با غرب سازش کرد؛ سال‌ها که فلسطین توسط رژیم صهیونیستی اشغال شده است، نیروهای حماس در یک شب کل رژیم صهیونیستی را به چالش می کشد و آبروی این رژیم را از بین می‌برد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان کشور گفت: این حادثه موجب شد که کل دنیال این رژیم را خوب بشناسد و جنگ امروز غزه نتیجه ناتوانی صهیونیست است؛ اسرائیل به دنبال اين است که حیات را از مردم غزه بگیرد.

حسن‌پور عنوان کرد: مردم غزه به گفته سیدحسن نصرالله ملتی استوره ای است و اقدام اکنون اسرائیل کارنامه حقوق بشر آمریکایی است و بدانیم که روزی گروه مقاومت همچون کشور یمن مقابل اهداف شوم آنان خواهد ایستاد.

وی تصریح کرد: رفع موانع کسب و کار و موانع اقتصادی یکی از اقداماتی است که در حوزه اصناف توانستیم با صادراتی که به کشورهای مختلف داشتیم، موفق باشیم و همچنین تشکیل یکهزار گروه جهادی و حضور در یکهزار مکان و ارائه یکهراز خدمت از جمله اقدامات ماست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا