در بازدید معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی از شهرستان دماوند مطرح شد؛

کمبود نیروی انسانی متخصص و منابع مالی در شبکه بهداشت و درمان دماوند/ مرمت و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان پیگیری می‌شود

معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی از لزوم استانداردسازی تجهیزات فنی و اداری در راستای ارتقاء کیفیت ارائه خدمات سلامت این شهرستان خبر داد و گفت: مرمت و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان پیگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، شهنام عرشی در نشست صمیمی با حضور مدیران و مسئولان واحدهای ستاد شبکه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از تلاش پرسنل مجموعه در تمامی سطوح قدردانی کردند.

وی با توجه به شرایط مناسب شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از نظر جمعیت، ساختار و … همچنین جوان بودن نیروی کار این نهاد بهداشتی و درمانی، اظهار داشت: به منظور ارتقاء کیفیت ارائه خدمات سلامت به جمعیت تحت پوشش، بایستی استانداردسازی فرایندها و شاخص‌ها همچنین اجرای هوشمندانه‌ امورات و فرایندها به خصوص در سطوح مدیریتی و ستادی مدنظر قرار گیرد.

معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی بیان کرد: همچنین در این راستا هرگونه همکاری و پشتیبانی لازم از سوی معاونت بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی صورت خواهد پذیرفت.

در ادامه این نشست حسن خیرخواه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند نیز در سخنانی، گزارشی در خصوص وضعیت فعلی ارائه خدمات در واحدهای تابعه، کمبود نیروی انسانی متخصص اعم از پزشک، پرستار، کارشناس بهداشتی و … همچنین کمبود منابع مالی به منظور بهبود استانداردسازی تجهیزات فنی و اداری ارائه کردند.

*پیگیری مرمت و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان

همچنین معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی از مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان بازدید کردند و در این بازدید علاوه بر بررسی وضعیت فضای ساختمان و تجهیزات مرکز وضعیت فنی و عملکردی کارکنان نیز مورد بررسی ایشان قرار گرفت.

گفتنی است وضعیت ارائه خدمات در مرکز مذکور به استناد سامانه سیب و سایر مستندات مربوطه رضایت بخش اعلام شد.

در ادامه این بازدید اعضای شورای شهر کیلان در مرکز حضور یافته و ضمن قدردانی از بازدید معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی، از زحمات دکتر درویشی، پزشک بیتوته مرکز و حمایت و پشتیبانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند اعلام رضایت کردند.

همچنین معاون بهداشتی دانشگاه شهید بهشتی درخواست مرمت و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت شهر کیلان را در نشست آتی هیئت امناء دانشگاه شهید بهشتی مطرح خواهند کرد و در صورت تصویب، با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر کیلان، بازسازی مرکز در اولویت پروژه‌های دانشگاه قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن