همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛

نمایشگاه نقاشی «طلوع فجر» در دماوند گشایش یافت/ رونمایی از تابلوی نقاشی پدر شهید «جواد هاشمی»

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نمایشگاه هنرهای تجسمی با عنوان «طلوع فجر» در فرهنگسرای کوثر شهر  دماوند با همکاری بسیج هنرمندان  گشایش یافت و از تابلوی نقاشی پدر شهید «جواد هاشمی» رونمایی گردید.

شایسته میرزایی، مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: نمایشگاه «طلوع فجر» همراه با ۲۸ اثر هنری از ۱۶ هنرمند در سبک‌های مختلف با رنگ روغن، سیاه قلم و … به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر برپا شده است.

وی افزود: در طول سال جاری حدود سه نمایشگاه از سوی انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند برگزار شده است که یکی از نکات قابل توجه در این نمایشگاه به تصویر کشیده شدن چهره پدر یکی از شهداست.

مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دماوند ادامه داد: این اقدام برای دومین سال متوالی انجام شده که در سال‌های گذشته پدر شهیدان «صدیفی» و امسال تصویر پدر شهید «جواد هاشمی» توسط هنرمند «نسرین هادی» اجرایی شده است.

میرزایی با بیان اینکه ما مدیون خون شهدا هستیم، گفت: امیدواریم بتوانیم با این کار گوشه‌ای از دینی که برگردنمان است را ادا کرده باشیم.

وی در مورد هدف برگزاری این نمایشگاه تصریح کرد: هر کسی سعی دارد تا ارزش‌های انقلاب را با زبان و نحوه خود به تصویر بکشد، ما نیز سعی داریم تا به کمک روش‌های بصری و با رنگ این اقدام را انجام دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن