در نشست برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس شهرستان دماوند عنوان شد؛

ادارات دولتی نباید به بهانه‌های مختلف در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس کوتاهی کنند/ پیشنهاد نصب تمثال شهید مدافع حرم «مهدی حسینی» در ورودی شهر دماوند

نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی برنامه‌های هفته دفاع مقدس شهرستان دماوند به منظور برگزاری باشکوه‌تر و منسجم‌تر با حضور جمعی از مسئولان در سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، شاهرخ جهانشاهی، معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماون در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی هفته دفاع مقدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران اظهار کرد: امروز با گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب، با توطئه‌ها و فتنه‌های دشمنان، این انقلاب با همکاری، هماهنگی و تعامل با مردم و مسئولان مبارزه کرده‌ایم.

وی افزود: اجرای برنامه‌ها توسط مردم و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید از اهداف برگزاری مراسم‌های دفاع مقدس در شهرستان دماوند محسوب می‌شود.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: همانگونه که شهدا برای دفاع از اسلام به میدان آمدند و جانشان را تقدیم اسلام کردند، ما نیز نباید در انتقال ارزش‌های هشت سال دفاع مقدس به نسل‌های آینده کوتاهی کنیم.

 جهانشاهی تأکید کرد: تمام ادارات موظف به پیگیری امور مربوط به هفته دفاع مقدس هستند، چرا که نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خون شهدا است و برهمین اساس هیچ اداره‌ای نمی‌تواند به بهانه‌های مختلف در اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس کوتاهی کنند.

گففتنی است در این نشست نقطه نظراتی اط سوی مسئولان در خصوص لزوم هماهنگی بیشتر نهادهای دولتی جهت اجرای برنامه‎های هفته دفاع مقدس، مکان مناسب جهت برگزاری رژه ۳۱ شهریورماه، هماهنگی بیشتر در خصوص غباروربی مزار شهدا، نصب تمثال شهید مدافع حرم «مهدی حسینی» از اهالی روستای هویر در ورودی شهر دماوند و … عنوان شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن