رئیس کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دماوند

پیش‌بینی رشد ۲۰ درصدی نذورات مردمی به مناسبت عید قربان در دماوند/ جمع‌آوری ۴۱۷ میلیون و ۴۴۵ هزار ریال نذورات قربانی در دماوند طی سال گذشته

رئیس کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دماوند از پیش‌بینی رشد ۲۰ درصدی نذورات مردمی به مناسبت عید قربان در این شهرستان خبر داد و گفت: سال گذشته ۴۱۷ میلیون و ۴۴۵ هزار ریال نذورات قربانی در دماوند جمع‌آوری شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مهدی شعبانی با اشاره به جمع‌آوری نذورات مردمی به مناسبت عید قربان در این شهرستان اظهار کرد: پیش‌بینی می‌شود که در سال جاری، میزان نذورات مردمی نسبت به سال گذشته، ۲۰ درصد افزایش داشته باشد.

وی افزود: کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دماوند، همه ساله با هدف کمک به محرومان در روز عید قربان، اقدام به جمع‌آوری نذورات خیرین و نیکوکاران در قالب هدایای نقدی، گوشت گرم و دام زنده می‌کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست ایتام و نیازمندان واقعی برساند.

رئیس کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دماوند ادامه داد: در این راستا، دفتر کمیته امداد و دو مرکز نیکوکاری در جیلارد و آبسرد که وابسته به این نهاد هستند، آماده دریافت و توزیع هدایای نقدی و غیرنقدی همشهریان خواهند بود.

شعبانی بیان کرد: در سال گذشته بالغ بر ۴۱۷ میلیون و ۴۴۵ هزار ریال نذورات قربانی توسط مردم نیکوکار و متدین شهرستان دماوند، جمع‌آوری و به کمیته امداد این شهرستان اهدا شد.

وی عنوان کرد: علاوه بر وجود کمیته امداد و مراکز نیکوکاری برای دریافت نذورات غیرنقدی، افراد می‌توانند کمک‌های نقدی خود را با شماره‌گیری ۷۳۵۵ و یا شماره حساب ۰۱۱۰۷۶۹۷۴۹۰۰۱ با شناسه ۸۸۰۲۵۱۰۸۷، نزد بانک ملی به نام کمیته امداد شهرستان دماوند واریز کنند.

رئیس کمیته امداد خمینی(ره) شهرستان دماوند گفت: همچنین افراد می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت مجازی کمیته امداد به شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۳۶۶۴ واریز کنند تا در اسرع وقت، به دست نیازمندان واقعی در این شهرستان برسد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن