فرماندار شهرستان دماوند:

نابسامانی‌های گذشته در دماوند ناشی از عدم هماهنگی مسئولان بوده است/ ادارات دولتی دماوند از سال ۹۸ براساس سند چشم‌انداز توسعه پیش‌روی کنند/ عدم هماهنگی برخی از بانک‌ها و ادارات باعث افزایش خرج‌کرد هزینه‌ها می‌شود

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه نابسامانی‌های گذشته در این شهرستان  ناشی از عدم هماهنگی مسئولان بوده است، گفت: ادارات دولتی شهرستان دماوند از سال ۹۸ براساس سند چشم‌انداز توسعه پیش‌روی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در آخرین نشست شورای اداری شهرستان دماوند سال ۹۷ با حضور جمعی از مسئولان در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار کرد: شکایات از ادارات در اوایل سال جاری زیاد بود و با تلاش بسیار این شکایت‌ها کاهش یافت که این کاهش نشان می‌دهد تکریم اربابرجوع مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه باید در تکریم ارباب رجوع و نحوه خدمات دهی به شهروندان گام‌های بلندتری برداشته شود و بسیاری از کارهای عقب مانده در شهرستان دماوند باید به ثمر برسد، گفت: متأسفانه در شهرستان دماوند شاهد نابسامانی‌ها ناشی از عدم هماهنگی مسئولان بوده‌ایم، وقتی ادارات با یکدیگر هماهنگ نیستند و ارتباطی ندارند اتفاقاتی را شاهد می‌شویم، که تبعاتی برای شهرستان دماوند به ارمغان می‌آورد.

*هیچ دستگاهی دولتی در سال ۹۸ حق ندارد، بودن هماهنگی با مدیریت عالی شهرستان دماوند امتیاز و زمینی را واگذار کند

فرماندار شهرستان دماوند گفت: هیچ دستگاه دولتی در سال ۹۸ حق ندارد بدون هماهنگی با مدیریت عالی شهرستان دماوند امتیاز، زمین و یا جوازی را واگذار و صادر کند.

صفری بیان کرد: هر اقدام و تصمیمی که با سیاستهای کلان شهرستان دماوند ارتباط دارد، حتما باید از فرمانداری به صورت کتبی درخواست شود و هیچ اقدامی نباید بدون اطلاع فرمانداری توسط دستگاهها اجرا شود.

وی افزود: تبعات ناشی از این تصمیمات انرژی و وقت بسیاری را برای رفع مشکلات صرف کرد، از نظر عملکردی دستگاههای دولتی زیرمجموعه مدیریت عالی دولت در شهرستان هستند و ارزیابی عملکرد آنها توسط این مدیریت صورت میگیرد.

این مقام مسئول در ادامه گفت: مساله مذکور حتما باید مورد توجه قرار گیرد، شهرستان دارای سیاستهای کلان و راهبردهای خاص خود است و نباید اتفاقی بیافتد که استان بدون نظر شهرستان اقدام به انجام کاری کند.

*بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های استانی در شهرستان دماوند منافع دارد، ولی یک ریال هم از آن بهره نمی‌بریم/ ایجاد فضای سالم انتخاباتی برای سال ۹۸ فراهم‌سازی شود

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بسیاری از طرح‌ها و پروژه‌های استانی در شهرستان دماوند منافع دارد، ولی یک ریال هم از آن بهره نمی‌بریم، گفت: متأسفانه عدم هماهنگی برخی از بانک‌ها و ادارات باعث افزایش هزینه‌ها در مجموعه شهرستان دماوند می‌شود و کلیه دستگاه‌های دولتی شهرستان دماوند از سال ۹۸ براساس سند چشم‌انداز توسعه پیشروی کنند و اگر کاستی وجود دارد، باید برای اصلاح اقدام شود.

صفری بیان کرد: تنظیم سند توسعه یک نقطه عطف برای شهرستان است که امیدواریم برنامه مدونی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام داشته باشیم و تلاش برای جذب اعتبارات در سال جدید باید مورد توجه بسیار دستگاه‌ها قرار گیرد.

وی تاکید کرد: ایجاد فضای سالم انتخاباتی برای سال ۹۸ باید فراهم‌سازی شود، در سال ۹۷ کسی وارد این فضای انتخاباتی نشده است و از سال جدید بخشنامه‌های مربوطه اعلام می‌شود.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: همچنین به موجب قوانین و مقررات دستگاه‌های دولتی به وظایف خود عمل خواهند کرد، خود را برای برگزاری انتخابات سالم آماده کرده‌ایم و دولت به دنبال فراهم کردن فضای سالم انتخاباتی است تا همه واجدین شرایط با اطمینان خاطر پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: امسال به احتمال زیاد پیش‌بینی برف و باران می‌رود و ترافیک و مهمانان زیاد پیش‌بینی شده است، تمام ادارات باید مقدمات خدمات سفر را مدنظر قرار گیرند.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن