موافقت اولیه ریاست بنیاد مستضعفان جهت احداث کمربندی گیلاوند/ پیگیری رفع مشکل تعاونی مسکن فرهنگیان دماوند در اصطلک از بنیاد مستضعفان

ریاست بنیاد مستضعفان جهت احداث کمربندی گیلاوند موافقیت اولیه خود را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مردم شریف شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامي به همراه جمعی از مسئولان شهرستانی با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار کردند.

در این جلسه در خصوص احداث کمربندی گیلاوند توسط بنیاد مذکور، واگذاری زمین جهت ساخت مدرسه به آموزش و پرورش رودهن، واگذاری هتل آبعلی به شهرداری شهر مذکور، تاسیس اداره بنیاد مستضعفان در شهرستان فیروزکوه و حل مشکل تعاونی مسکن فرهنگیان دماوند در اصطلک موتردی مطرح شد.

حمایت از طرح های اشتغال در روستاها و اعطای تسهیلات، کمک به رفع محرومیت، اهدای بسته های معیشتی، کارت‌های ارزاق برای خانواده‌های مستحق و مستضعف و … از مشکلات مطرح شده در این نشست بود.

در این جلسه فتاح رئیس بنیاد مستضعفان ضمن نظر مثبت در خصوص موارد مطروحه، موافقت اولیه خود را با احداث کمربندی گیلاوند اعلام کردند.

همچنین مقرر شد در آینده‌ای نزدیک جلسه مشترکی با حضور رئیس بنياد مستضعفان، وزیر راه وشهرسازی، نماینده مجلس و سرپرست فرمانداری دماوند در این خصوص برگزار شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا