در طرح سلامت نوروزی توسط بازرسان بهداشت محیط صورت گرفت؛

معدوم‌سازی ۲٫۹ تن مواد غذایی فاسد و فاقد مشخصات بهداشتی در شهرستان دماوند/ انجام ۱۲۶۱ مورد بازرسی از اماکن عمومی و بین‌راهی دماوند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از معدوم‌سازی ۲٫۹ تن مواد غذایی فاسد و فاقد مشخصات بهداشتی در اماکن عمومی و بین‌راهی این شهرستان خبر داد.

سعید آسیایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: از ابتدای شروع طرح سلامت نوروزی سال ۹۷ حدود یک هراز و ۸۳۵ مورد بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی صورت گرفت که حدود یک هزار و ۲۶۱ مورد آن شامل اماکن عمومی و بین راهی می‌باشد.

وی افزود: همچنین حدود ۷۵۰ مورد آزمون کلرسنجی در مخازن شبکه توزیع آب شهری در سطح شهرستان دماوند نیز در طرح سلامت نوروزی توسط بازرسان بهداشت محیط انجام شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند بیان کرد: این نهاد در ایام نوروز در سه بخش واحد مبارزه با بیماری‌ها، بهداشت محیط و اورژانس ۱۱۵ فعالیت مستمر و شبانه‌روزی داشتیم و خوشبختانه با مورد خاصی مواجه نشدیم.

آسیایی ادامه داد: پیش از این تعداد هشت پایگاه بهداشت و درمان در شهرستان دماوند وجود داشت که دو پایگاه سلامت نیز در نوروز به آن افزوده شد.

وی گفت: ۲۲۳ مورد ارائه خدمات توسط پایگاه سلامت انجام شد، همچنین اعلام ۸۸ مورد تصادف از طریق سامانه ۱۱۵ ، یک مورد فوتی در تصادف و یک مورد گازگرفتگی، ۳۸ مورداعزام به تهران از میان ماموریت‌های انجام شده داشتیم توسط اورژانس ۱۱۵ صورت گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن