معدوم‌سازی ۴۵۴ کیلوگرم گوشت و فرآورده‌های پروتئینی فاسد از واحدهای صنفی آبعلی و مهرآباد/ کشف و ضبط ۴۵۰ کیلوگرم آرد قاچاق از نانوایی‌های شهر آبسرد + تصاویر

طی گشت نوروزی ۴۵۰ کیلوگرم آرد قاچاق از نانوایی‌های شهر آبسرد کشف و ضبط شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در دهمین روز از فروردین‌ماه سال ۱۴۰۱، گشت نظارت و بازرسی مشترک از اصناف مناطق شهر آبعلی، آبسرد، مشاء و مهرآباد بخش رودهن با محوریت اداره مدیریت عملکرد، بازرسی به شکایات فرمانداری شهرستان دماوند به همراه بازرسی اتاق اصناف، تعزیرات حکومتی، اداره صمت، شبکه بهداشت، اداره دامپزشکی برگزار شد که منجر به جریمه و معدوم‌سازی اقلام غیر بهداشتی گردید.

طی این گشت بازرسی از ۴۰ واحد صنفی، میزان ۴۵۴ کیلوگرم گوشت و فرآورده‌های پروتئینی به‌علت نگهداری در شرایط غیربهداشتی و ۳۰۰ کیلوگرم نمک غیربهداشتی معدوم‌سازی گردید.

همچنین در این گشت بازرسی از واحدهای نانوایی شهر آبسرد حدود ۴۵۰ کیلوگرم آرد قاچاق توسط بازرسان نظارتی کشف به‌عمل آمد‌ که به همراه ۳۵۰ غرص نان بربری و ۵۰ بسته نان لواش به‌علت تخلفات سفارش‌گیری ضبط شد.

در این گشت بازرسی پنج مورد اخطار پلمب تخلفات صنفی و بهداشتی به اصناف داده شد و علاوه‌بر این ۶ فقره برگه جریمه تخلفات صنفی صادر گردید.

شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی با شماره‌های ۷۶۳۴۴۷۴۸ و یا ۰۹۱۰۶۹۰۶۶۸۷ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا