نماینده مردم شریف شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی:

معافیت ۱۰۰ درصدی پرداخت هزینه بستری مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بالای ۶۵ سال در بیمارستان سوم شعبان دماوند

نماینده مردم شریف شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی از معافیت ۱۰۰ درصدی پرداخت هزینه بستری مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بالای ۶۵ سال در بیمارستان سوم شعبان دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید احمد رسولی نژاد در نشست مشترک مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران با مسئولان شهرستان دماوند اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی در شرق استان تهران تنها یک درمانگاه در شهرستان فیروزکوه دارد که با پیگیری های صورت گرفته، احداث دو درمانگاه در دماوند و رودهن تصویب شد که با واگذاری زمین از سوی شهرداری‌ها و راه و شهرسازی این مهم اجرایی خواهد شد.

وی افزود: بر اساس توافق بین وزارت بهداشت، درمان، آموزش پزشکی، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و سازمان تأمین اجتماعی، مقرر شد مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی بالای ۶۵ سال در موارد بستری  از پرداخت ۱۰۰ درصدی هزینه در مراکز تأمین اجتماعی معاف شوند که این امر از اول مردادماه در بیمارستان سوم شعبان دماوند اجرا شد.

نماینده مردم شریف شهرستان های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش ما بر این است که این موضوع به همه مستمری‌بگیران تعمیم داده شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا