در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند مطرح شد؛

مصوبه سنددار شدن مدارس دماوند تا پایان سال ۹۷ باید اجرایی شود/ پیگیری رفع مشکلات سرویس و فضای آموزشی مدارس استثنایی دماوند

فرماندار شهرستان دماوند از اجرای لزوم مصوبه سنددار شدن مدارس دماوند تا پایان سال ۹۷ اجرایی خبر داد و گفت: رفع مشکلات سرویس و فضای آموزشی مدارس استثنایی دماوند پیگیری می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دماوند در سالن جلسات این نهاد با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: سیاست ما از ابتدای شروع بکار شورای آموزش و پرورش بحث سنددار شدن آنها تا پایان سال ۹۷ است که باید این مصوبه دو ماه گذشته به جدیت توسط آموزش و پرورش و کمک ادارات دولتی اجرایی شود.

وی افزود: همچنین شورای آموزش و پرورش باید با کمک دستگاه‌های دولتی و شهرداری‌ها در بحث کمک مالی مصوبات خود را به نتیجه برساند.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به مشکلات مدارس استثنایی در سطح شهرستان دماوند گفت: در رابطه با مدارس استثنایی با توجه به اهمیت موضوع و پیگیری استاندار تهران، امروز موفق شدیم بحث سرویس و رسیدگی به امکانات عمومی و آموزشی با کمک منابع محلی خودمان حل کنیم.

صفری ادامه داد: یکی از دیگر سیاست‌های کاری در شورای آموزش و پرورش، رسیدگی به مشکلات مدارس دانش‌آموزان استثنایی است، چرا که از اهمیت خاص و ویژه‌ای برخوردار هستند و باید از همه کمک‌های موجود برای این دانش‌آموزان که از آینده‌سازان کشور می‌باشند، استفاده کنیم.

وی در رابطه با رفع مشکلات موجود مطرح شده برای مدارس دانش‌آموزان استثنایی دماوند بیان کرد: در نظر داریم از دو مدرسه استثنایی دخترانه و پسرانه در دماوند جهت رفع مشکلات آنها از جمله فضای آموزشی بازدیدی انجام گیرد.

فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: البته در خصوص سایر دانش‌آموزان مدارس استثنایی که از نقاط دیگر مهمان شهرستان دماوند هستند باید با کمک نهادهای دولتی شهرستان‌های همجوار نیز هزینه سرویس آنها تأمین هزینه شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن