با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش؛

مصطفی خانزادی نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس ششم شورای اسلامی به سمت سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی خانزادی نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس ششم شورای اسلامی و از اهالی شهر کیلان به سمت سرپرست معاونت عمرانی سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، در این حکم از سوی محمد ابراهیم انصاری لاری آمده است:

با عنایت به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان سرپرست معاونت عمرانی و زیر بنایی منصوب می‌شوید.

امید است با عنایات خداوند متعال در انجام وظایف محوله، پیوسته موفق و موید باشید.

گفتنی است مصطفی خانزادی پیش از این رییس هیات مدیره هلدینگ عمران و حمل و نقل شستا و مدیر گروه سازه، زلزله و مدیریت ساخت دانشکده عمران بوده است.

وی در سال‌های ۷۸ تا ۸۲ نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بوده و عضویت در هیات مدیره سازمان مجری ساختمان‌های دولتی را در کارنامه کاری خود دارد.

مشاور وزیر و مجری پروژه‌های شرق کشور در سال‌های ۸۲ تا ۸۴، مشاور عالی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، عضویت در هیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار و ریاست مرکز تحقیقات سیمان از دیگر سوابق اجرایی مصطفی خانزادی است.

وی همچنین عضوهیات عامل و معاون توسعه و تجهیز بنادر سازمان بنادر و دریانوردی، رییس دانشگاه علم و صنعت ایران واحد دماوند، معاون پرورشی وزارت آموزش و پرورش، مسئول کارگزینی کل کمیته‌های انقلاب اسلامی، معاون مدیرکل دفتر هماهنگی سرپرستی‌های خارج از کشور و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علم و صنعت ایران بوده است.

مصطفی خانزادی علاوه بر تألیف تعداد زیادی کتاب و مقالات دانشگاهی، عضو انجمن‌ها و انستیتوهای بتن ایران، ژاپن، آمریکا و جهانی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن