رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند:

مشکلات مخابراتی روستای کلاک، مشهد و رودافشان دماوند مرتفع خواهد شد

رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند گفت: در هفته‌های اخیر نصب دستگاه otm در روستای کلاک انجام شد و‌ با راه‌اندازی این دستگاه مشکلات مربوط به کمبود فیبرنوری در این منطقه کاهش خواهد یافت.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، حسن خلیلی درباره نارضایتی و گلایه‌ اهالی روستای کلاک از توابع بخش مرکزی دماوند مبنی بر عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در این روستا و روستاهای همجوار اظهار کرد: این مشکل در محدوده دو روستای سید آباد تا کلاک به مسافت ۱۰ کیلومتر بوده که رفع آن در گرو تعبیه فیبر نوری در این مسیر است، اما اجرای این پروژه هم به لحاظ مالی هزینه‌بردار بوده و هم به لحاظ فنی پروژه سنگینی محسوب می‌شود.

وی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته در روزهای اخیر نصب دستگاه otm در روستای کلاک انجام شد و‌ با راه‌اندازی این دستگاه مشکلات مربوط به کمبود فیبرنوری در این منطقه کاهش یافته و عدم آنتن‌دهی تلفن همراه در ۳ روستای کلاک، مشهد و رودافشان مرتفع خواهد شد؛ همچنین امکان ارائه اینترنت به مشترکان تلفن ثابت نیز وجود دارد.

رئیس اداره مخابرات شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این موضوع کاملاً فنی است، امکان تعیین بازه زمانی برای اتمام کار و رفع مشکل وجود ندارد، اما سعی خواهیم کرد در سریع‌ترین زمان به اتمام برسد.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا