بررسی مشکلات اهالی روستاهای حصار پایین و بالا، کالدشت پایین و بالا، اسلام‌آباد و هاشمک از توابع بخش مرکزی دماوند

مشکلات روستاهای حصار پایین، حصار بالا، کالدشت پایین  و کالدشت بالا، اسلام‌آباد و هاشمک از توابع بخش مرکزی دماوند بررسی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سید احمد رسولی‌نژاد، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی و مهدی حیدری، فرماندار شهرستان دماوند روز چهارشنبه به همراه سرپرست بخشداری مرکزی و جمعی از مسئولان، با حضور در روستای حصار پایین، با اهالی دیدار و گفتگو کردند.

در دیدار مسئولان با اهالی روستای حصار پایین مشکلات مطرح شده در این دیدار شامل لزوم بازنگری طرح هادی، افزایش بافت، دریافت مجوز اسناد تک‌برگی، ایجاد پل ارتباطی بر رودخانه، مسکن جوانان و ضرورت جابجایی تیر برق در معابر بود.

مشکلات مطرح شده در این دیدار شامل لزوم بازنگری طرح هادی، مسکن جوانان، ضرورت بهسازی و ساماندهی ورودی حصارین، بازسازی مدرسه و عدم وجود سالن ورزشی از جمله موارد مطرح شده در این دیدار بود.

همچنین در دیدار با اهالی حصار بالا مشکلاتی از جمله لزوم بازنگری طرح هادی، مسکن جوانان، ضرورت بهسازی و ساماندهی ورودی حصارین، بازسازی مدرسه و عدم وجود سالن ورزشی مطرح گردید.

در ادامه دیدار مسئولان با اهالی روستاهای کالدشت بالا و پایین رفع فرسودگی و نصب انشعاب آب، بازنگری طرح هادی و مشکلات مربوط به ورودی روستا طرح هادی، آسفالت معابر، تداخل حوزه شهری و روستایی، مشکلات مربوط به برق، عدم تعیین تکلیف در خصوص مرز بین منطقه هشت بهشت و روستای کالدشت بالا، تغییر کاربری اراضی و مشکلات مربوط به آب و فاضلاب نیز بیان شد.

در ادامه دیدار مسئولان با اهالی روستای اسلام‌آباد بازنگری طرح هادی، نبود اراضی ملی، اشتغال جوانان و مشکلات مربوط به نوسان برق و در دیدار با اهالی روستای هاشمک گاز رسانی و مسیر دسترسی به روستا، نبود فضای ورزشی، اشتغال جوانان، نصب علائم و تابلوهای راهنمای مسیر و نامگذاری معابر روستا نیز از دیگر مشکلات و درخواست‌‌ها بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا