فرماندار شهرستان دماوند:

مرکز پرورش ماهی امید رودافشان تا 10 روز آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند/ مشکلات تأمین انشعاب آب و انشعاب گاز واحد تولید و پرورش بوقلمون سپید فام رفع می‌شود

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه مرکز پرورش ماهی امید رودافشان تا 10 روز آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند، گفت: مشکلات تأمین انشعاب آب و انشعاب گاز واحد تولید و پرورش بوقلمون سپید فام رفع می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مجید صفری  در حاشیه بازدید از مرکز پرورش ماهی امید رودافشان و واحد تولید و پرورش بوقلمون سپید فام در روستای رودافشان اظهار داشت: واحد تولیدی پرورش ماهی در روستای رودافشان را می‌توان جزو بزرگ‌ترین واحدهای تولید آبزیان در شهرستان دانست که به دلیل مشکلاتی همچون تأمین آب، این واحد غیرفعال بود که مقرر شد با مساعدت امور آب روستایی در خصوص تأمین و کاهش قیمت آب تا 10 روز آینده فعالیت این واحد تولیدی آغاز شود.

وی به واحد تولید و پرورش بوقلمون سپید فام در این منطقه اشاره کرد و گفت: این واحد تولیدی هم اکنون فعال است ولی ضرورت دارد مشکلات آن که شامل تأمین انشعاب آب و انشعاب گاز است، رفع تا تقویت شود.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: در این نشست مقرر شد به سرعت آب این واحد تولیدی با مساعدت امور آب روستایی وصل شود و گاز آن نیز که به دلیل صعب‌العبور بودن، متصل نبود با پیگیری اداره گاز مشکل این واحد نیز رفع گردد.

این مقام مسئول با بیان اینکه هدف ما از این نشست‌ها رفع مشکلات مراکز تولیدی و کارخانجات است، تصریح کرد: شهرستان دماوند از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالایی برخوردار است که می‌توان با رفع مشکلات مراکز نیمه فعال و یا غیرفعال واحدهای تولیدی، بسیاری از مطالبات منطقه را حل کرد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن