رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن:

بهره‌برداری از ساختمان اداری آموزش و پرورش رودهن و پژوهش‌سرای امام صادق/ افتتاح دو واحد‌ آموزشی معرفت و برکت در بخش رودهن

رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن از بهره‌برداری ساختمان اداری آموزش و پرورش رودهن و پژوهش‌سرای امام صادق خبر داد و گفت: دو واحد آموزشی معرفت و برکت در بخش رودهن افتتاح می‌شود.

غلامرضا بختیاری رمضانی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: آموزش و پرورش به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر سه پروژه بزرگ را افتتاح کرد.

وی افزود: اولین پروژه ساختمان اداری، پژوهش‌سرای امام صادق و ۲۰ واحد تجاری است که ظرف دو سال با اعتباری بیش از یک و نیم میلیارد تومان ساخته شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن گفت: اعتبارات واحدهای تجاری از محل استانی و منطقه‌ای بوده و از ظرفیت‌های داخلی بخش همچون شهرداری و شورای شهر و فرمانداری برای بهره‌برداری استفاده شده است.

بختیاری رمضانی ادامه داد: همچنین در واحد تجاری به مرحله بهره‌برداری رسیده‌ایم و بخش عمده‌ای از مشکلات آموزش و پرورش با توجه به درآمدهای حاصل از این واحدها قابل حل شده است.

وی بیان کرد: در بخش اداری، معاونت آموزشی و پرورشی مستقر شده و فعالیت خود را با حضور کارشناسان ادامه می‌دهند، همچنین ۵۰ درصد پژوهسرا تجهیز شده و مقرر شده که مابقی طی بازدید بعد از دهه فجر تجهیز شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش رودهن خاطرنشان کرد: پروژه دوم که افتتاح شده مدرسه معرفت شهر رودهن با اعتبار ۲.۵ میلیارد تومان دارای ۱۶ کلاس، ۱۰ اتاق اداری و ۳ آزمایشگاه است که مقرر گردید با ظرفیت ۴۸۰ نفر از دانش آموزان دوره دوم متوسطه از فروردین سال ۹۸ بهره‌برداری شود.

بختیاری رمضانی افزود: تجهیزات مدرسه آماده است و جابجایی‌ها در اسفندماه امسال انجام می‌شود و ۱۵ فروردین دانش آموزان در آن به تحصیل ادامه می‌دهند.

وی تصریح کرد: آخرین پروژه مدرسه برکت شهر آبعلی با هفت کلاس و ۴ اتاق اداری و ۱۲۰ دانش‌آموز از پایه اول تا ششم ابتدایی است که تجهیزاتش آماده شده و دانش آموزان در حال تحصیل هستند.

وی گفت: مدرسه برکت شهر آبعلی به شکل واحد است و معاونت به آن تعلق نمی‌گیرد اما مدیریت مجموعه توسط خانم نورعلی اداره می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن