مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند:

تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند در 5 فاز اجرایی می‌شود/ انجام 21 اقدام اساسی در فاز اول تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند/ آمادگی لازم در ارائه خدمات به مربیان و تیم‌های ورزشی دماوند

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند از تعمیرات و بازسازی این مجموعه ورزشی  در 5 فاز خبر داد و گفت: طی یک ماه کاری 21 اقدام اساسی در فاز یک تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند انجام شده است و آمادگی لازم در ارائه خدمات به مربیان و تیم‌های ورزشی می‌باشد.

مهدی موحد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود اظهار کرد: مجموعه ورزشی شهید مدنی از ابتدای ساخت تاکنون همچنین تعمیرات پردامنه‌ای را تجربه نکرده بود و صرفاً طی سال‌های گذشته فقط یک یا دو بار تعمیراتی در حد رنگ آمیزی محدود در آن صورت پذیرفت.

وی افزود: حال که این وظیفه به عهده اینجانب قرار گرفت، سعی کردم تا در فرصت کم حداقل حدود یک ماه و حجم خرابی‌های فراوان با تقسیم کردن موارد و زمان‌بندی مناسب نسبت به شروع بازسازی اقدام نماییم.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند از برنامه‌ریزی‌های انجام شده در فاز یک تعمیرات و بازسازی در داخل سالن خبر داد و گفت: در فاز نخست تعمیرات و بازسازی این مجموعه مجموعه ورزشی تعمیر دیواره‌های اصلی و شکاف‌های عمیق داخلی سالن، مسدود نمودن پنجره‌های غربی و درب‌های بلااستفاده به جهت جلوگیری از اتلاف انرژی، مرمت شیروانی، ترمیم شکستگی‌های بسیار زیاد سقف کاذب چوبی البته در حد امکان و حذف لوله و آهن آلات بلااستفاده در داخل سالن کردیم.

موحد افزود: همچنین قسمت‌های بعدی تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند تعویض و تغییر مسیر سیم کشی برق داخلی سالن و ایمن‌سازی، نصب دو عدد تهویه قدرتمند در سالن چندمنظوره، تعویض تمامی پروژکتورهای سقف و تقویت نور سالن، نصب پریزهای برق، تعمیر بخاری، ترمیم نرده‌ها و زیباسازی درب شمالی یا همان درب اضطراری، تعویض شیشه‌های شکسته، حذف حفاظ‌های اضافی داخل حیاط و ورودی مجموعه، تعویض و مرمت کابل‌های ورودی و خروجی برق و وضعیت نامناسب کنتور سه فاز این مجموعه ورزشی اقدامی انجام گرفت.

وی ادامه داد: رنگ آمیزی قسمت‌های مختلف این سال ورزی شامل دیواره‌های اصلی داخلی، سکوها، حفاظ پنجره‌ها، اسکلت فلزی و تور بسکتبال، تعمیر شکستگی دروازه فوتسال، پایه تور والیبال و نرده‌ها از دیگر اقداماتی بود که اجرایی گردید.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند با اشاره به تقسیم و زمانبندی تعمیرات و بازسازی این مجموعه ورزشی در پنج فاز، خاطرنشان کرد: امیدوارم امکان اجرای تمامی برنامه در فازهای بعدی محقق گردد که خوشبختانه در فاز نخست تاکنون تعمیرات، بازسازی و رنگ آمیزی داخلی و اساسی سالن چندمنظوره اجرایی شده است.

موحد در ادامه در خصوص تعمیرات و بازسازی مجموعه ورزشی شهید مدنی در فازهای بعدی بیان کرد: همچنین در فاز دوم تعمیرات و رنگ آمیزی راهرو سالن کاراته و زورخانه، فاز سوم تعمیر و بازسازی سرویس های بهداشتی و احداث آبخوری سالن چندمنظوره، فاز چهارم تعمیرات داخلی و رنگ آمیزی سالن کاراته و فاز پنجم زیبا سازی نمای بیرونی و دیوارهای بیرونی این مجموعه ورزشی نیز در دستور کار اجرایی قرار داد.

مدیر مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند از حمایت‌های ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند و شورای اسلامی شهر دماوند و سایر دست‌اندرکاران که چندین روز بی‌وقفه به جهت آماده‌سازی تلاش نمودن نهایت کمال تشکر و قدردانی را کرد.

موحد در ادامه از تمامی مربیان و افرادی که در این مدت امکان استفاده از مجموعه به دلیل تعطیلی برایشان مقدور نبود و صبوری نمودن و پیشنهادات خویش را ارسال کردند و یا با حضور خویش باعث دلگرمی بودن کمال تشکر و قدردانی را داشت.

وی در پایان گفت: در حال حاضر با کمک و همکاری این عزیزان مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند آماده شده است و مربیان و تیم‌های ورزشی شهرستان دماوند می‌توانند جهت استفاده از سالن و از سرگیری تمرینات حضور به هم رسانند.

گفتنی است مربیان و تیم‌های ورزشی جهت استفاده از مجموعه ورزشی شهید مدنی دماوند برای برنامه‌ریزی هماهنگی بیشتر می‌توانند با شماره موبایل 09378484124 تماس حاصل کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن