با حضور قاریان بین‌المللی صورت گرفت؛

برگزاری اولین نشست مجمع قرآنی نوجوانان دماوند + تصاویر

اولین نشست مجمع قرآنی نوجوانان شهرستان دماوند با حضور قاریان بین‌المللی در مسجد صاحب‌‌الزمان (عج) شهرک فرهنگیان گیلاوند فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، سعید قربانعلی، دبیر مجمع قرآنی نوجوانان شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت قرآن و توجه آن در جامعه امروز اظهار داشت: مجمع قرآنی نوجوانان شهرستان دماوند با همّت قرآن دوستان و حمایت ادارات اوقاف و امور خیریه و آموزش و پرورش این شهرستان همزمان با میلاد پیامبر (ص) حَسب نیاز جامعه امروز تشکیل و نخستین نشست آن با حضور قاریان نوجوان بین‌المللی در مسجد صاحب‌الزمان (عج) منطقه گیلاوند برگزار شد.

وی افزود: دو گروه هدف شامل خانواده‌های نوجوانان و افراد نخبه و علاقمند به قرآن کریم در این مجمع مورد توجه قرار دارند و مجمع با نیّت انسجام فعالیت‌های قرآنی در سطح شهرستان براساس برنامه کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت فعالیت خود را آغاز کرده است.

دبیر مجمع قرآنی نوجوانان شهرستان دماوند ادامه داد: هدف دیگر از برگزاری این مجمع فعالیت تمام ادارات و نهادها در سطح شهرستان با موضوع قرآن است که امیدواریم این نهادها نیز در زمینه بحث تأمین اعتبار، امکانات و غیره مجمع را مورد حمایت قرار دهند چرا که این مجمع به صورت ماهانه و به صورت گردشی در مساجد و حسینیه‌ها در سطح شهرستان به صورت کرسی‌های تلاوت با حضور قاریان بین‌المللی و منطقه‌ای برگزار می‌شود.

قربانعلی با بیان اینکه شهرستان دماوند نوجوانان مستعد بسیاری در این زمینه دارد تصریح کرد: ماهانه کلاس‌های آموزشی به صورت تخصصی اعم از تجوید، قرائت، تفسیر و حفظ در 7 پایگاه دماوند، گیلاوند، سربندان، کیلان، رودهن، آبسرد و آبعلی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن