در نشست مجمع خیرین امنیت‌ساز شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان مطرح شد؛

تشکیل مجمع خیرین امنیت ساز در شهرستان دماوند به منظور ارتقاء سطح امنیت/ برای داشتن امنیت به‌صورت کامل نیازمند حضور و مشارکت مردم هستیم

فرماندار شهرستان دماوند گفت: به‌منظور ارتقاء سطح امنیت در شهرستان مجمع خیرین امنیت ساز در شهرها و بخش‌های شهرستان تشکیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در نشست خیرین امنیت ساز شهرستان دماوند اظهار داشت: موضوع امنیت و فعالیت خیرین در این عرصه بسیار مهم است که به‌عنوان یکی از سیاست‌های دولت در شهرستان دنبال می‌شود.

وی با اشاره به نگاه دولت در واگذاری امورات به مردم و مشارکت همه مردم در عرصه‌های مختلف افزود: دولت در همه زمینه‌ها می‌خواهد نقش مردم را به‌صورت واقعی نشان دهد و از طریق مجامع مختلف همچون مجمع خیرین سلامت و مجمع خیرین امنیت ساز این موضوع را به‌صورت عملی به اجرا خواهد گذاشت.

فرماندار شهرستان دماوند هدف از شکل‌گیری مجمع خیرین امنیت ساز در شهرستان را ارتقاء سطح امنیت عنوان کرد و بیان داشت: این مجمع اولاً پیشنهادها خود را در ارتقاء امنیت شهرستان مطرح می‌سازد و سپس با هماهنگی سازمان‌های انتظامی، نظامی و امنیتی به اجرایی شدن آن پیشنهادها از طریق کمک‌های مردمی اقدام می‌نماید.

صفری تصریح کرد: برای داشتن امنیت به‌صورت کامل نیازمند حضور و مشارکت مردم هستیم به صورتی که این مجمع وظیفه دارد تا افرادی را که می‌توانند در این زمینه کمک نمایند شناسایی و معرفی می‌کند و پس‌ازاین مرحله شهرستان به مناطق کوچک‌تری تقسیم خواهد شد و امنیت آن مناطق با هماهنگی نیروی انتظامی به مردم واگذار خواهد شد.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند روسای شورای اسلامی شهرها و همچنین روسای شورای بخش در بخش‌های مرکزی و رودهن را مکلف ساخت تا کار شناسایی و سازمان‌دهی ساختار مجمع خیرین امنیت ساز در مناطق زیرمجموعه خود را انجام دهند و پس‌ازاین مرحله نشستی با این افراد توسط فرمانداری برگزار و مسئولیت‌ها به ایشان واگذار گردد.

مجمع خیرین امنیت‌ساز شهرستان دماوند (1) مجمع خیرین امنیت‌ساز شهرستان دماوند (1)

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن