فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه:

مجریان برگزاری انتخابات در دماوند با تمام توان پای کار هستند

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه گفت: مردم مطمئن باشند که مجریان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان دماوند با تمام توان پای کار هستند.

به گزارش پایگاه خبری تارود، مجید صفری در گفت‌وگوی زنده با برنامه برگ برنده رادیو انتخابات اظهار کرد: حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه شامل ۱۷۰ شعبه است و تاکنون با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده از سوی وزرات کشور و استانداری تهران، طبق برنامه‌ریزی پیش رفته و هیچ نقصان و کمبودی نداریم.

وی با بیان اینکه همه امکانات در راستای برگزاری انتخابات فراهم است، بیان کرد: همه تلاش ما این است که شرایطی فراهم کنیم که انتخابات قانونمند، سالم و امنی را برگزار کنیم و مردم مطمئن باشند که مجریان و دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان دماوند با تمام توان پای کار هستند.

فرماندار مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ادامه داد: ما در روز جمعه منتظر حضور همه افراد در پای صندوق‌های رأی هستیم و امیدواریم که شاهد حضور پرشور افرادی باشیم که برای تعیین سرنوشت خود اهمیت قائل هستند و با حضور در پای صندوق به عنوان وظیفه‌ای اجتماعی و صیانت از حقوق شهروندی به این مهم می‌پردازند.

صفری ادامه داد: امیدواریم که با توجه به شور و شوق و فضای خوب رقابتی در حوزه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، بالاترین میزان مشارکت در انتخابات را داشته باشیم.

وی گفت: شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در استان تهران موقعیت ویژه‌ای دارند و تلاش ما این است که بتوانیم با توجه به موقعیت‌های طبیعی در جهت استفاده عموم، سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری، کشاورزی، حفظ منابع طبیعی و استفاده از صنایع با وجود محدودیت‌های زیست‌محیطی، دماوند را برای ایران و تهران حفظ کنیم.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن