مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان/ مجتبی سیری مسئول جدید حراست شهرداری کیلان شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان با حضور مشاور استاندار و مدیرکل حراست استانداری تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، بر این اساس، «مجتبی سیری» با حکمی از سوی مدیرکل حراست استانداری تهران به عنوان مسؤول جدید حراست شهرداری کیلان معرفی و از زحمات ۱۴ ساله «محمدرضا پیشرو» در این مسؤولیت با اهدای لوح قدردانی شد.

علی‌محمد اسلامی، مشاور استاندار تهران در این مراسم، ضمن قدردانی از زحمات مسئول قبلی حراست شهرداری کیلان اظهار کرد: همه باید برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

وی افزود: خداوند متعال به ما توفیقی داده که در این مقطع از زمان فرمان‌بردار و خدمت‌گزار مردم باشیم و از مسئولان حراست انتظار داریم که الگو و سرآمد باشند و خدمت به مردم سرلوحه کارشان قرار دارد.

مشاور استاندار تهران با اشاره به اینکه مسؤولان حراست در دسته‌بندی‌های سیاسی وارد نمی‌شوند، تصریح کرد: معیار و شاخص برای مسئولان حراست، ولایت است و آنها تنها در این مسیر حرکت می‌کنند.

اسلامی بیان کرد: مراجعه‌کنندگان به شهرداری اگر مشکل یا خواسته‌ای دارند، مسئولان حراست باید این موارد را بررسی کنند تا حتماً ارباب رجوع با رضایت کامل از شهرداری خارج شود.

مجتبی سیری مسئول جدید حراست شهرداری کیلان (2) مجتبی سیری مسئول جدید حراست شهرداری کیلان (1) تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان (1) تودیع و معارفه مسئول حراست شهرداری کیلان (2)

منبع: فارس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن