معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

لزوم ایجاد تقاطع غیرهم‌سطح در محدوده سه‌راهی مهرآباد رودهن/ محور روستایی صالح‌آباد-کیلان به راه فرعی ارتقاء می‌یابد

معاون وزیر راه و شهرسازی از لزوم ایجاد تقاطع غیرهم‌سطح در محدوده سه‌راهی مهرآباد رودهن خبر داد و گفت: راه روستایی محور مواصلاتی صالح‌آباد-کیلان به راه فرعی ارتقاء می‌یابد.

داوود کشاورزیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود با اشاره به بازدیدهای صورت گرفته از محورهای مواصلاتی شهرستان دماوند اظهار کرد: اولین بازدید ما از سه‌راهی مهرآباد در قسمت بعد از کمربندی رودهن بود که این منطقه نسبتا شلوغ و پرتراکم است و شاید نیاز به ایجاد تقاطع غیرهم‌سطح در آنجا وجود داشته باشد.

وی افزود: ظاهرا طرحی در این خصوص در گذشته تهیه شده بود که اداره کل راهداری استان تهران باید آن را مورد مطالعه قرار داده که پس از نهایی‌شدن به اجرای آن خواهیم پرداخت.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: همچنین در بازدیدی از جاده ایوانکی مشاهده شد که در بخشی از مسیر کیلان نیاز به بازسازی دارد و با توجه به اینکه این محور جزء ردیف‌های در دست احداث توسط شرکت ساخت و توسعه راه‌ها است طبیعتا اصل کار را باید این شرکت انجام شود.

کشاورزیان اضافه کرد: در این خصوص توافقی در مورد بخشی از کار که در حوزه اداره کل راهداری استان تهران قرار دارد انجام شده تا قسمت‌هایی که نیاز به بازسازی دارد مدنظر قرار گیرد.

وی در مورد محور صالح‌آباد به سمت کیلان خاطرنشان کرد: در حال حاضر این مسیر به صورت روستایی و با ضوابط راه روستایی است که در این خصوص تصمیم بر آن شد که راه مذکور با اعمال ضوابط به راه فرعی ارتقاء یابد تا بتوانیم آن را در حد راه فرعی بهسازی کنیم.

*تعریض محور مواصلاتی آبسرد به سمت ایوانکی در دستور کار شرکت ساخت و توسعه راه‌ها می‌باشد

معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: در خصوص تعریض محور مواصلاتی کیلان به آبسرد تصمیمی اتخاذ نگردید، زیرا این مسیر جزء پروژه آبسرد به سمت ایوانکی قرار دارد و در دستور کار شرکت ساخت و توسعه راه‌ها می‌باشد.

کشاورزیان در خصوص جاده هومند آبسرد گفت: شهرداری آبسرد درخواستی مبنی بر واگذاری جاده هومند به این نهاد دارد که با توجه به ساخت آن توسط شهرداری، باید بررسی‌های نهایی در این زمینه صورت گیرد تا پس از جمع‌بندی دستور نهایی صادر گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن