قهرمانی تیم املاک چراغی مشاء در مسابقات فوتبال جام رمضان محلات شمالی شهر دماوند

تیم املاک چراغی مشاء در مسابقات فوتبال جام رمضان محلات شمالی شهر دماوند به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، مسابقات فوتبال جام رمضان محلات شمالی شهر دماوند با حضور ۱۰ تیم از محلات شمالی شهر دماوند به‌مناسبت ایام ماه مبارک رمضان در رده سنی بزرگسالان در سالن ورزشی شهدای مشاء برگزار شد.

این دوره از مسابقات که با همت اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان دماوند، شورای ورزشی منطقه مشاء و با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر دماوند و اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان دماوند برگزار شد با برگزاری 20 بازی در دو گروه 5 تیمی در دور اول و برگزاری مسابقات نیمه نهایی، رده بندی و فینال به کار خود پایان داد.

تیم‌های املاک چراغی مشاء و ستارگان کهریز به ترتیب به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه A، تیم‌های املاک عزیزی احمدآباد و شهدای دشتمزار الف به ترتیب به عنوان تیم‌های اول و دوم گروه B به مرحله بعد صعود کردند.

در اولین دیدار از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان محلات شمالی دماوند دو تیم املاک عزیزی احمدآباد و ستارگان کهریز در مقابل هم قرار گرفتند که تیم املاک عزیزی احمدآباد موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ حریف خود را شکست دهد و به دیدار فینال راه پیدا کند.

در بازی دوم تیم‌های املاک چراغی مشاء و شهدای دشتمزار الف با هم به رقابت پرداختند که این بازی با نتیجه ۳ بر ۱ به نفع تیم املاک چراغی مشاء به پایان رسید و املاک چراغی مشاء حریف تیم املاک عزیزی احمدآباد در دیدار فینال شد.

در بازی رده بندی دو تیم  شهدای دشتمزار الف و ستارگان کهریز به مصاف یکدیگر رفته و در پایان تیم ستارگان کهریز با شکست تیم مقابل به مقام سومی مسابقات دست یافت.

در مرحله فینال این دوره از مسابقات املاک چراغی مشاء با نتیجه ۴ بر ۲ موفق به شکست تیم احمدآباد شد.

تیم ستارگان کهریز چشمه اعلاء هم مقام سوم این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد و همچنین تیم شهدای اوره موفق به دریافت کاپ اخلاق ورزشی این دوره از مسابقات جام رمضان شد.

داوری این دوره از مسابقات را “امیدرضا و علیرضا یوسف‌زاده و داود زهره‌وندی” نیز برعهده داشتند.

لازم به ذکر است اختتامیه این دوره از مسابقات با حضور مسئولان، ورزشکاران و پیشکسوتان و جمعی در سالن ورزشی شهدای مشاء برگزار شد و در پایان از دست‌اندرکاران و تیم‌های برتر تجلیل صورت گرفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن