رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

فعالان اقتصادی نسبت به شناسنامه‌دار کردن واحدهای صنفی و صنعتی در شهرستان دماوند اقدام کنند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: فعالان اقتصادی نسبت به شناسنامه‌دار کردن واحدهای صنفی و صنعتی در شهرستان دماوند اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند،  آرش آقاجان احمدی با اعلام یا خبر اظهار داشت: هر اتحادیه صنفی می‌بایست رسته انبار را مختص اعضایش، ساماندهی و قطعا مالکان به‌فوریت به اداره صمت و سامانه جامع انبارها هدایت شوند تا ثبت‌نام نهایی و در مواعد مقرر ۲۵ الی ۲۸ هرماه اعلام موجودی نماید.

وی افزود: مقابله با تخلفات احتکار، قاچاق، عدم ثبت انبار و اعلام موجودی مرتب بدون کوچکترین اغماضی توسط اکثر دستگاه‌های ناظر و اجرایی انجام می‌شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: از دیدگاه حاکمیتی هیچ عذری قابل پذیرش نیست و هرجایی که به نحوی فعالیت انبارش کالا صورت پذیرد و رسوب داشته باشد در این قاعده قرار می‌گیرد و ثبت آن الزامیست.

آقاجان احمدی تصریح کرد: پیرو جلسات و اطلاع رسانی‌های مکرر از دیدگاه حمایتی مجدد اعلام می‌شود تا فعالیت انبارها را کاملا قانونمند نمایند تا متحمل جرائم قانونی و خسارت مالی نشوند.

وی گفت: فعالان اقتصادی با شناسنامه‌دار کردن انبار خود در واحدهای صنفی، صنعتی یا غیر آن مانند دپوی هر کالایی، در هر سازه خاص یا حتی حیاط و انبار منازل مسکونی یا باغات از هرگونه ایجاد مشکل برای خود جلوگیری می‌کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن