رئیس هلال احمر شهرستان دماوند خبر داد؛

فرود آزمایشی نخستین بالگرد نیمه‌سنگین هلال احمر در دماوند

رئیس هلال احمر شهرستان دماوند گفت: نخستین بالگرد نیمه‌سنگین امداد هوایی جمعیت هلال احمر در پایگاه چناران رودهن واقع در شهرستان دماوند فرود آزمایشی آمد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، سعید طاهری در حاشیه این برنامه اظهار کرد: در راستای ارائه خدمات امدادی بهتر و سریع‌تر به مردم شهرستان دماوند و همچنین مسافران عبوری با هماهنگی‌های صورت گرفته امروز یک فروند بالگرد نیمه‌سنگین امداد هوایی جمعیت هلال احمر در پایگاه چناران فرود آمد.

وی بیان کرد: با وجود این بالگرد، توانایی آن را داریم تا در سریع‌ترین زمان به مصدومان در سطح شهرستان امدادرسانی کنیم و به یاری حادثه‌دیدگان بشتابیم.

طاهری با اشاره به کاهش تصادف در محورهای شهرستان دماوند تصریح کرد: با اقدامات تمام دستگا‌ه‌های ذی‌ربط به ویژه پلیس راه شاهد کاهش آمار تصادفات در محورهای این شهرستان هستیم و از ابتدای سفرهای نوروزی تنها چهار مورد تصادف به اطلاع هلال احمر رسیده که مصدومان نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

رئیس هلال احمر شهرستان دماوند در پایان متذکر شد: با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط مردم تاکنون در محورهای شهرستان تصادف منجر به فوت صورت نگرفته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن