عملیات جدول گذاری خیابان مدرس شهر رودهن/ اجرای پروژه احداث پارک محله‌ای گلبرگ ششم در شهر رودهن

مسئول واحد عمران شهرداری رودهن از اجرای پروژه جدول گذاری خیابان مدرس و احداث پارک محله‌ای گلبرگ ششم در این شهر خبر داد.

مهدی رسولی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تارود از اجرای عملیات جدول‌گذاری خیابان مدرس خبر داد و گفت: واحد عمران در راستای ساماندهی و بهسازی معابر فاقد جدول و آسفالت اقدام به جدول‌گذاری، تعویض جداول فرسوده جهت جمع‌آوری و هدایت آب‌های سطحی در دو طرف خیابان مدرس به طول بیش از ۲۰۰۰ متر به صورت نهر، کانیو و جوی روسی نموده است.

وی افزود: این خیابان که یکی از قدیمی‌ترین خیابان‌های رودهن می‌باشد و چندین سال از عملیات جدول‌گذاری و آسفالت آن می‌گذشت و تمام مسیر دچار هوازدگی و فرسودگی شده بود.

مسئول واحد عمران شهرداری رودهن گفت: با اجرای این پروژه نوسازی جداول متعاقباً عملیات روکش آسفالت این خیابان نیز در آینده‌ای نزدیک انجام خواهد شد.

همچنین رسولی از اجرای عملیات احداث پارک محله‌ای گلبرگ ششم خبر داد و عنوان نمود: با شناسایی یک قطعه زمین متعلق به شهرداری با کاربری فضای سبز و درختان انبوه اقدام به احداث پارک محله و بوستان جهت استفاده از عموم مردم رودهن بالاخص معلولین نمود.

وی افزود: مساحت این پارک بالغ بر ۱۵۰۰ متر مربع می‌باشد که در فضاهای مختلف و تفکیک شده فرهنگی، ورزشی شامل استراحت – میز شطرنج – میز پینگ‌پنگ تعبیه شده است که محیط آرام و دلنشین برای ساکنین محله و شهر خواهد بود.

مسئول واحد عمران شهرداری رودهن تصریح کرد: این پارک با اجرای دیوار کشی بلوکی، سنگی، قلوه سنگ، فلاور باکس و دیگر مصالح طبیعی با کمترین هزینه بیشترین راندمان را خواهد داشت.

رسولی در پایان گفت: واحد عمران با هماهنگی واحد املاک در خصوص شناسایی زمین‌های با کاربری فضای سبز اقدام به تعداد بیشتری بوستان و پارک محله‌ای جهت رفاه و آسایش و آرامش حال شهروندان گرامی رودهن خواهد نمود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن