رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند:

عملکرد هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در آینده ارتقا یابد/ اخذ مدرک مربیگری آمادگی جسمانی توسط 24 نفر از بانوان ورزشکار دماوند

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند با بیان اینکه عملکرد هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند در آینده ارتقا یابد، گفت: سال آنسداخذ مدرک مربیگری آمادگی جسمانی توسط 24 نفر از بانوان ورزشکار شهرستان دماوند

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، رضا مقدم در دومین نشست ماهیانه اعضای هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند اظهار داشت: هیات ورزش‌های همگانی شهرستان در سال‌های گذشته انسجام خاصی نداشت و از این رو از عملکرد خوبی در استان تهران برخوردار نبود.

وی افزود: با معرفی رئیس هیات ورزش‌های همگانی کنونی علیرغم شیوع کرونا و مشکل در زمینه فضای ورزشی توانستیم عملکرد خوبی در رابطه با ورزش‌های همگانی شهرستان در حوزه ورزش در خانه و طبیعت داشته باشیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند گفت: امید است عملکرد این هیات در آینده ارتقا یابد و با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در شهرستان دماوند، شاهد کسب رتبه‌های اول در سطح استان باشیم.

مقدم بیان کرد: نیروهایی که تحت عنوان کمیته‌های ورزش‌های همگانی امروز معرفی شدند، اغلب افرادی متخصص هستند و در رشته‌های ورزشی به موفقیت‌هایی دست یافته‌اند.

وی بابیان اینکه در سطح شهرستان دماوند مربیان به جایگاه واقعی نرسیده‌اند، عنوان کرد: امیدواریم ورزش‌های همگانی شهرستان را فعال کرده و نیز همایش‌ها، کلاس‌های تئوری مربیگری، داوری و بازآموزی را برگزار کنیم و سطح مربیان و داوران را ارتقا دهیم.

این مقام مسئول گفت: ورزش همگانی زمینه ساز ورزش قهرمانی است و تا زمانی که این ورزش قوی نشود و مردم دید مثبتی به آن نداشته باشند، جایگاه ورزش قهرمانی نیز ضعیف خواهد بود.

مقدم بیان کرد: هرچند در سطح قهرمانی نیز در شهرستان عملکرد خوبی را شاهد بوده‌ایم اما با توسعه ورزش همگانی می‌توانیم در حوزه قهرمانی نیز قهرمانان بیشتری را به جامعه دهیم.

وی تصریح کرد: سال گذشته در بخش بانوان برای 24 مربی آمادگی جسمانی دوره آموزشی برگزار شد که همگی قبول شدند و طی روزهای آینده احکام خود را دریافت می‌کنند و می‌توانند در باشگاه‌های ورزشی به عنوان مربی آمادگی جسمانی فعالیت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن