عابدین نوری شیرازی سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک دماوند شد

«عابدین نوری شیرازی» به عنوان سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک دماوند منصوب و معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، در مراسم تودیع و معارفه با حضور معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی ثبت اسناد و املاک استان تهران «قباد آزادی چگینی» به عنوان رئیس ثبت اسناد و املاک تهرانپارس و «عابدین نوری شیرازی» به عنوان سرپرست اداره ثبت اسناد و املاک دماوند معرفی شدند.

«قباد آزادی چگینی» قبل از این سمت ریاست اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان دماوند و «عابدین نوری شیرازی» اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان بهارستان را برعهده داشتند.

سعید توحیدی، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی ثبت اسناد و املاک استان تهران که در مراسم معارفه رئیس جدید ثبت اسناد و املاک دماوند با اشاره به سیاست‌های سازمانی مبنی بر لزوم تکریم کارمند و ارباب رجوع، تصریح کرد؛ نیروی انسانی اصلی‌ترین سرمایه محسوب می‌شود و علی رغم تبدیل بسیاری از فرایندها ثبتی و زیرساخت‌ها به فناوری روز الکترونیکی, یکی از ارکان مؤثر در جهت تحقق اهداف و توسعه پایدار، نیروی انسانی کارآمد است.

توحیدی با تأکید بر تکریم شایسته‌ی ارباب رجوع، افزود؛ ارباب رجوع ولی نعمت ماست، لذا نباید بی هیچ عذر و بهانه‌ای نسبت به پاسخگویی شایسته و انجام به موقع درخواست مراجعان کم لطفی و بی‌توجهی شود.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی ثبت اسناد و املاک استان تهران با قدردانی از خدمات ارزشمند کارکنان در ارائه خدمات مطلوب، فرصت خدمت گذاری به مردم را راه دستیابی به اجر و پاداش و کسب رضایت خداوند برشمرد و نسبت به استفاده احسن از این فرصت که لطف خداوند به بنده خود است، تأکید داشت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن