رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار ماسک با فعالیت یک واحد فعال تولیدی در شهر رودهن

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند از ظرفیت تولید ۱۰۰ هزار ماسک با فعالیت یک واحد فعال تولیدی در شهر رودهن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، آرش آقاجان احمدی با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به اینکه شیوع ویروس کرونا همچنان ادامه دارد و پیک سوم آن نیز آغاز شده، تمامی واحدهای صنفی باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند و اگر واحدی به نکات بهداشتی توجه نکند در گشت‌های مشترک بازرسی با شبکه بهداشت شهرستان، اخطار پلمب و در صورت تکرار پلمب می شود.

وی با بیان اینکه کمبود ماسک و محلول‌های ضدعفونی در شهرستان وجود ندارد و حتی مازاد بر نیاز نیز پیش بینی شده است، افزود: هر فروشگاه یا داروخانه ای که نیازمند تامین ماسک است، می تواند به این نهاد جهت جذب و توزیع مراجعه کند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند با اشاره به اینکه در منطقه یک واحد فعال تولید ماسک وجود دارد، گفت: این واحد تولیدی که در شهر رودهن فعالیت می کند ظرفیت تولید صدهزار ماسک را در روز دارد و درصورت نیاز امکان افزایش تولید موجود است.

آقاجان احمدی ادامه داد: همچنین یک کارخانه تولید ماسک نیز در ناحیه صنعتی در حال آماده سازی ماشین آلات و جذب مواد اولیه است که در صورت آغاز فعالیت امکان تولید در سطح وسیع وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا