دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دماوند

برپایی نمایشگاه صنایع دستی در ورودی شهرهای دماوند و رودهن/ تجهیز ۷۰ کلاس در سطح مدارس دماوند جهت اسکان مسافران نورزی/ ظرفیت اسکان مسافران نوروزی در دماوند ۱۸۰۰ نفر است

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان دماوند از برپایی نمایشگاه صنایع دستی در ورودی شهرهای دماوند و رودهن به‌مناسبت نوروز ۹۸ خبر داد و گفت: ۷۰ کلاس در سطح مدارس شهرستان دماوند جهت اسکان مسافران نورزی تجهیز شده است.

شهرام شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار  پایگاه خبری تارود با اشاره به تدابیر و برنامه های ویژه توسط دستگاه های خدمات رسان در ایام نوروز سال ۹۸ اظهار کرد: برپایی مراکز اطلاع رسانی در ورودی شهرها، برپایی نمایشگاه صنایع دستی در ورودی ۳ شهر که هم به رونق حوزه صنایع دستی کمک میکند و هم اینکه مسافران میتوانند نیاز های خود را برطرف کنند از جمله اقداماتی است که در ورودی شهرها انجام خواهد شد.

وی افزود: شهرداری ها در راستای ایجاد شور و نشاط در سطح شهرستان در این ایام برنامه های مختلفی از جمله اجرای موسیقی و آواز سنتی و برنامه های فرهنگی در سطح پارک ها خواهند داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: تهیه بروشور و کتابچه به منظور معرفی شهرستان و برپایی سفره هفت سین در برخی از شهرها و روستاها از دیگر اقداماتی است که صورت میگیرد.

*ایجاد اقامتگاه های بوم‌گردی سبب افزایش ظرفیت اسکان در شهرستان دماوند شده است/ ۸ اقامتگاه بوم‌گردی دماوند به همراه ۲ مهمان‌پذیر و یک هتل آپارتمان پذیرای مسافران نوروزی هستند

شریفی افتتاح و بهره‌برداری از اقامتگاه‌های بوم گردی مختلف در سطح شهرستان را مهم‌ترین موضوع افزایش ظرفیت اسکان مسافران نوروزی دانست و گفت: ایجاد اقامتگاه‌های بوم گردی سبب افزایش ظرفیت اسکان شهرستان شده است که می‌تواند در افزایش کیفیت خدمات نیز کمک کند.

وی با بیان اینکه در سال گذشته یک هزار نفر ظرفیت اسکان شهرستان در سطح مدارس، حسینیه‌ها و اقامتگاه‌های بوم گردی بود بیان کرد: در ایام نوروز ۹۸ با تجهیز ۷۰ کلاس در سطح مدارس، ۸ اقامتگاه بوم گردی، ۲ مهمان‌پذیر و یک هتل آپارتمان، در مجموع ۱۸۰۰ نفر مسافران را می‌توانیم در این مراکز اسکان دهیم.

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن