رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند:

طرح تنظیم بازار رمضان در شهرستان دماوند همچنان ادامه دارد/ برخورد قانونی با ۱۵۶ سودجوی فرصت طلب در ماه مبارک رمضان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند با بیان اینکه طرح تنظیم بازار رمضان در این شهرستان همچنان ادامه دارد، گفت: با ۱۵۶ سودجوی فرصت طلب در ماه مبارک رمضان برخورد قانونی شده است.

آرش آقاجان احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: طرح تنظیم بازار رمضان از یک هفته قبل از رمضان آغاز و همچنان ادامه دارد و هیچ کمبود کالایی در شهرستان ایجاد نشد.

وی افزود: با توجه به صدمات شدید اقتصادهای بزرگ جهان در اثر شیوع بیماری کرونا و کمبود اقلام اساسی در اکثر کشورهایی که به فکر خود جهان اولی و برتر هستند، در کشورمان حتی با وجود تحریم‌های ظالمانه این کمبودها به هیچ عنوان احساس نشد و نگرانی نسبت به آن نیز وجود ندارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: گام موفقیت در این موضوع را از نظر اینجانب در ابتدا مردم با فرهنگ و سپس گروه‌های جهادی حمایت از اقشار کم درآمد برداشتند.

آقاجان احمدی ادامه داد: مردم نه تنها هجوم و ولعی به خریدهای عجیب و بیش از حد مواد پرمصرف نداشتند و نخواهند داشت، بلکه بسیار حساب شده و اصولی رفتار کرده و خواهند داشت.

وی تصریح کرد: گروه‌های جهادی با از خود گذشتگی و تلاش‌های شبانه‌روزی بدون هیچ‌گونه چشمداشتی اقدام به توزیع سراسری مایحتاج داشتند که رفع نیازی مردمی را منتج گردید.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بیان کرد: کارشناسان بازرسی ماه مبارک رمضان بسیار حضور پر رنگ داشته و با ۱۵۶ سودجوی فرصت‌طلب برخورد قانونی داشتند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن