با حضور جمعی از مسئولان و خیرین صورت گرفت؛

برگزاری ضیافت افطار به همراه جشن گلریزان در مجتمع شهید فیاض بخش آبسرد

مراسم ضیافت افطاری به همراه جشن گلریزان در مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش شهر آبسرد با حضور جمعی از مسئولان و خیرین برگزار شد.

فاطمه حاجی خانزادی، رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند در حاشیه مراسم ضیافت افطاری در مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش شهر آبسرد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تارود دماوند اظهار داشت: مراسم ضیافت افطار طبق سنوات گذشته در مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش آبسرد با حضور خیرین، مسئولین شهری و پرسنل این مرکز برگزار شد.

وی افزود: هدف از برگزاری این مراسم تجلیل از خیرین و معرفی این مرکز به خیرین جدیدی بود که به تازگی به جمع ما پیوسته‌اند و در این ضیافت گلریزان نیز انجام شد و خیرین کمک‌هایی را اهدا کردند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان دماوند گفت: مجتمع خدمات بهزیستی شهید فیاض بخش از سال 65 فعالیت خود را در آبسرد آغاز کرده است، زمین جهت احداث این مرکز اهدایی مردم شهر آبسرد به بهزیستی بوده و از ابتدا تاکنون نیز معلولین ذهنی که زندگی‌هایی نباتی و ایزوله دارند در این مرکز نگهداری می‌شوند.

حاجی خانزادی عنوان کرد: در حال حاضر 10 نفر در این مجموعه نگهداری می‌شود که تعداد 10 مددکار خانم نیز در کنار آنها حضور دارند و فعالیت می‌کنند.

وی در خاتمه گفت: در این مجموعه فعالیت مددکاری به جامعه، مورد هدف است و تعداد 120 پرونده مربوط به معلولین آبسرد و تابعه نیز وجود دارد که برای آنها خدمات مددکاری ارائه داده می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن