تاکید فرماندارشهرستان دماوند؛

ضرورت مبارزه دستگاه قضایی با زمین‌خواری سودجویان در شهرستان دماوند/ تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی و قضایی در راستای حل مشکلات شهرستان دماوند 

فرماندارشهرستان دماوند بر ضرورت مبارزه دستگاه قضایی با زمین‌خواری سودجویان در این شهرستان تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تارود دماوند، روز سه شنبه برهان رضایی، رئیس دادگستری دماوند به همراه محمد تقی تقی زاده، دادستان دماوند با حضور در فرمانداری دماوند با رضا طاهرخانی، فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.

طاهرخانی، فرماندار دماوند در این دیدار بر تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی و قضایی به منظور حل مشکلات شهرستان تأکید کرد.

وی ضمن تأکید بر ضرورت مبارزه با زمین‌خواری در شهرستان دماوند اظهار داشت: همواره برخی سودجویان با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی این شهرستان در پی اقداماتی اعم از زمین خواری هستند که مبارزه با این مهم باید کماکان در دستور کار قرار گیرد و این امر نیازمند همکاری نهادهای مرتبط با قوه قضاییه است.

فرماندار دماوند ادامه داد: در کنار این موضوع، خوشبختانه تعامل دستگاه قضایی با سایر ادارات و دستگاه‌های اجرایی باعث شتاب‌بخشی و تسریع در رسیدگی به مطالبات مردم شده و ادامه این روند در تقویت حاکمیت قانون در شهرستان موثر خواهد بود.

طاهرخانی با بیان اینکه احقاق حق مردم و رسیدگی به پرونده های مراجعین جزو عبادات و موهبتی گرانمایه است، گفت: به لطف خدا قضات شهرستان دماوند نسبت به حقوق مردم حساسیت خاصی داشته و این امر ریشه در دادخواهی و حق طلبی آنها دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا