رئیس شورای اسلامی شهر کیلان خبر داد؛

ضرورت خط‌کشی مناسب و نصب علائم راهنمایی رانندگی در جاده صالح‌آباد/ متاسفانه مسیر ساران به کیلان راه ارتباطی باریک و خطرسازی دارد

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ضرورت از ضرورت خط‌کشی و نصب علائم راهنمایی رانندگی در جاده صالح‌آباد خبر داد و گفت: متاسفانه مسیر ساران به کیلان راه ارتباطی باریک و خطرسازی دارد

به گزارش پایگاه خبری تارود، علیرضا محسنا در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرستان دماوند با حضور جمعی از مسئولان در محل فرمانداری اظهار داشت: یکی از مسائلی که در این شهر با آن مواجه هستیم بحث کمربندی کیلان می‌باشد که در دست اداره راهداری است و خدمات کمی به آن ارائه می‌شود.

وی افزود: متاسفانه مسیر ساران به کیلان راه ارتباطی باریک و خطرسازی دارد و ما سال‌هاست که شاهد بروز مشکلات برای افرادی که در این جاده تردد می‌کنند هستیم؛ چرا که این مسیر به نوعی جاده مواصلاتی بین تهران، فیروزکوه و تهران، مشهد است.

*خاک‌برداری ۷۰۰ کامیون در جاده مواصلاتی کیلان به ساران

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان ادامه داد: ما در جاده مواصلاتی کیلان به ساران ۷۰۰ کامیون خاک‌برداری کردیم، قرار بر تامین گاردریل و آسفالت در این محدوده بود که امیدواریم این امر انجام شود.

محسنا بیان کرد: کمربندی کیلان به آبسرد نیز از جمله مسیرهای پرتردد است زیرا مسافران زیادی از استان سمنان از آن عبور می‌کنند، از این رو باید تمهیدات لازم در این خصوص صورت گیرد و پلیس‌راهور و ناجا در ایام نوروز در این مسیر حضور یابند تا بتوانند راهنمایی‌های لازم را انجام دهند.

وی از تهیه نقشه راهنما از سطح شهر کیلان و تقدیم بروشور به مسافران در ایام نوروز ۹۷ خبر داد.

رئیس شورای اسلامی شهر کیلان عنوان کرد: جاده صالح‌آباد از دیگر مسیرهای پرتردد است که حدود هشت‌هزار نفر جمعیت از را در بر دارد؛ از این رو ترمیم، بازسازی، خط‌کشی و نصب علایم راهنمایی و رانندگی از موارد حائز اهمیت است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن