“صحابه قربانی” به‌عنوان مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند معرفی شد

“صحابه قربانی” به‌عنوان مشاور جدید امور بانوان و خانواده فرماندار شهرستان دماوند منصوب و معرفی شد.

 به گزارش پایگاه خبری تارود، مراسم تودیع و معارفه مشاور امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند با حضور جمعی از نمایندگان امور بانوان ادارات در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

در این نشست از زحمات لیلا زعفرانی تقدیر به عمل آمد و صحابه قربانی به عنوان مشاور جدید امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند معرفی شد.

شاهرخ جهانشاهی در نشست کارگروه امور بانوان و خانواده که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: این نشست به واسطه تقدیر از زحمات مشاور پیشین امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند برگزار شد.

وی افزود: لیلا زعفرانی مشاور پیشین امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند، با توان و جسارت شاخص‌های یک مدیر را داشته و در بحث پیش‌بینی، پیشگیری، اتخاذ تصمیمات درست، حرکت بر اساس قانون و تعامل با بانوان دستگاه‌های اداری در این شهرستان حرکت کردند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: از این پس صحابه قربانی به عنوان مشاور جدید امور بانوان و خانواده فرماندار دماوند فعالیت خواهند داشت که با توجه به توان ایشان در زمینه‌های مختلف و فعالیت‌های اجتماعی مؤثر، انتخاب شدند.

جهانشاهی اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود و انتخابات پیش‌رو، ملاک عمل ما، حرکت بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری در مسیر تبیین شده است تا انتخاباتی سالم و امن با مشارکت حداکثری در دماوند داشته باشیم.

وی گفت: بانوان نیمی از جمعیت جامعه ما را تشکیل می‌دهند و باید با انجام اقدامات و برگزاری نشست‌های مختلف با بانوان نمایندگان ادارات، حداکثر مشارکت را در این خصوص داشته باشیم، چرا که مشارکت حداکثری در انتخابات، نظام جمهوری اسلامی را بیمه کرده و نقشه‌های معاندان نظام را نقش بر آب می‌کند.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند تصریح کرد: بانوان نمایندگان ادارات می‌توانند مساعدت فکری و اطلاعاتی داشته و در صورت مشاهده تحرکات در زمینه انتخابات، مورد را اعلام کنند.

جهانشاهی خاطرنشان کرد: انجام فعالیت‌های انتخاباتی پیش از موعد ممنوع است؛ علاوه بر این برای هر کاندید فایلی به صورت جداگانه در نظر گرفته شده و در صورت حرکت بر خلاف قانون، مستندسازی شده و در اختیار هیئت‌های اجرایی قرار خواهیم داد.

وی بیان کرد: کارگروه امور بانوان و خانواده می‌تواند علاوه بر سایر برنامه‌ها، در خصوص بحث مشارکت مردم در انتخابات تلاش کرده و برنامه‌هایی نیز در این خصوص تدوین خواهد شد.

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن