برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در دماوند به مناسبت هفته ناجا

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان دماوند به مناسبت هفته ناجا با حضور جمعی از مسئولان، اعضای شورای تأمین و پاسداران و نیروهای انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی دماوند برگزار شد.

 به گزارش پایگاه خبری تارود، در این مراسم، مسئولان و اعضای شورای تأمین شهرستان دماوند، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای نیروی انتظامی، از مأموران نمونه و پیشکوست نیروی انتظامی در این شهرستان تجلیل کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند در ابتدای این مراسم اظهار کرد: تأمین امنیت آحاد مختلف مردم وظیفه ذاتی پلیس است و نیروهای ما در شهرستان دماوند در تمام مراسمات برای حفظ و تأمین امنیت حضور پررنگی داشته‌اند.

محمدحسن محمدی افزود: همکاران ما در شهرستان دماوند با تمام وجود در خدمت مردم هستند و سامانه تلفنی ۱۱۰ پلیس آماده خدمات‌رسانی به مردم است.

مجید صفری در این مراسم اظهار کرد: گرامیداشت هفته ناجا فرضت مغتنمی برای قدردانی از زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی به عنوان حافظان امنیت و آرامش در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا و هفته دفاع مقدس افزود: آنچه امروز باید هوشیارانه و با تمام توان در جامعه به آن اهمیت دهیم، بحث امنیت است؛ ایجاد امنیت مقوله‌ای است که نیروی انتظامی در کنار دیگر ارگان‌ها تلاش می‌کند تا امنیت پایداری برای آسایش و رفاه مردم ایجاد کند.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند با بیان اینکه دغدغه اعضای این شورا ایجاد امنیت پایدار در این شهرستان است، گفت: در سال جاری با دستور وزیر کشور هر شهرستانی باید یک موضوع امنیتی را به عنوان پایلوت مد نظر قرار دهد و به صورت ویژه برای آن برنامه‌ریزی کند.

صفری تصریح کرد: موضوع سرقت در شهرستان دماوند به عنوان پایلوت قرار گرفته و طرح جامع مقابله با سرقت‌ها در این شهرستان مورد بررسی قرار دارد؛ درصدد هستیم که با همت دستگاه‌های امنیتی و انتظامی میزان سرقت‌ها را در شهرستان دماوند به صفر برسانیم.

رئیس شورای تأمین شهرستان دماوند تأکید کرد: باید ساز و کار نظارتی خود را نسبت به زیر مجموعه‌ها علاوه بر هوشیاری داشته باشیم تا بتوان آرامش و امنیت پایداری برای مردم ایجاد کرد.

صفری با بیان اینکه شهرستان دماوند با تلاش اعضای شورای تأمین بهترین امنیت را دارد، اضافه کرد: در این زمینه، تلاش می‌کنیم که این امنیت را به نحو مطلوب در شهرستان دماوند ارتقا دهیم و برنامه‌ای در این راستا در دست اجراست.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن