به مناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛

برگزاری صبحگاه مشترک نظامی و انتظامی شهرستان دماوند در سال ۹۷

به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دماوند برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تارود، صبح امروز مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور امام جمعه دماوند، فرماندار شهرستان دماوند، اعضای شورای تأمین شهرستان دماوند، مسئولان شهرهای مختلف شهرستان دماوند و … در ستاد فرماندهی انتظامی دماوند برگزار گردید.

مجید صفری در صبحگاه مشترک اقتدار و عزت نیروهای مسلح شهرستان دماوند که در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت‌ها در عرصه خدمت به نظام و اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه نیروهای انتظامی در عرصه‌های مختلف وظایف خود را که همان حفاظت و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی است، به شایستگی انجام می‌دهند، افزود: نیروهای مسلح در طول سالیان بعد از انقلاب در عرصه‌هایمختلف آزمون خود را به خوبی و شایستگی پس داده‌اند.

فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به تلاش اعضای شورای تأمین شهرستان در ایجاد امنیت، خاطرنشان کرد: با همکاری همه مسئولان توانستیم بهترین امنیت را در سطح شهرستان برقرار کنیم، اما این مهم کافی نیست.

نماینده عالی دولت در شهرستان دماوند بیان داشت: به منظور افزایش ضریب امنیت، باید تلاش کنیم و هوشیاری بیشتری داشته باشیم.

صفری با تأکید بر اینکه نحوه جنگ دشمنان تغییر کرده است، خاطرنشان کرد: باید در مقابل توطئه‌ها خود را به روز کرده و از ترفندهای مختلف اهداف آنان را خنثی کنیم که این مهم از وظایف اصلی نیروهای امنیتی و انتظامی است.

این مقام مسئول تصریح کرد: داشتن امنیت منوط به اتحاد، همدلی و هم افزایی است و باید بی‌اعتمادی را از بین ببریم و این مهم‌ترین رسالت ما است.

*باید رتبه نیروی انتظامی شهرستان دماوند را ارتقا بخشید

همچنین حجت‌الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی، امام جمعه دماوند نیز در این مراسم اظهار داشت: دشمنان در تلاش هستند تا در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی اهداف خود را محقق کنند و نظم و امنیت کشور را برهم زنند.

وی با بیان اینکه هدف دشمن ایجاد نارضایتی در بین مردم و تضعیف آرمان‌های انقلاب و نظام است، گفت: باید قدم‌های بلندتری برداریم؛ امروز نقش پلیس بیش از گذشته تأثیرگذار است زیرا باید با مردم مهربان باشند و با مجرمینی که قصد از بین بردن امنیت را دارند با شدت برخورد کند.

امام جمعه دماوند با تأکید بر اینکه باید رتبه نیروی انتظامی شهرستان دماوند را ارتقا بخشید، افزود: این نهاد امنیتی در سطح شهرستان نسبت به دیگر شهرستان‌های استان و حتی کشور سابقه دیرینه دارد و شایسته است از امکانات مناسب‌تری برخوردار شوند.

سرهنگ محمدحسن محمدی، فرمانده انتظامی شهرستان دماوند نیز با بیان اینکه شهرستان دماوند در حوزه اشراف اطلاعاتی و ارتقا توان آمادگی عملیاتی در سطح مطلوبی قرار دارد، گفت: مقابله با کالا قاچاق با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری، کاهش تصادفات و توجه به آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی از موضوعاتی است که در شهرستان رصد می‌شود.

وی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر همواره مورد توجه نیروی انتظامی شهرستان دماوند بوده و اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته که منجر به کشف ۳۰۸ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری ۱۴۲۰ نفر طی یکسال اخیر شده است.

سرهنگ محمدی با اشاره به اهمیت مشارکت‌های اجتماعی، بیان داشت: همراهی و همکاری مؤثر مردم با نیروهای پلیس در مسیر برقراری نظم و امنیت پایدار در سطح جامعه مورد تأکید این نهاد است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بستن
بستن