بخشدار رودهن:

شرکت شیر پاستوریزه هموطن تنها با ۳۰ تن ظرفیت تولید در شرایط سخت فعالیت می‌کند/ بدهی‌های معوق بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی از مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن است/ با رفع مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن اشتغال منطقه افزایش خواهد یافت

بخشدار رودهن با بیان اینکه شرکت شیر پاستوریزه هموطن تنها با ۳۰ تن ظرفیت تولید با شرایط سختی فعالیت می‌کند، گفت: بدهی‌های معوق بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی از مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن است.

به گزارش پایگاه خبری تارود، حمیدرضا ذوالفقاری در کارگروه‌ نشست رونق و رفع موانع تولید شرکت شیر پاستوریزه هموطن با حضور جمعی از مسئولان اظهار کرد: تشکیل کارگروه‌ رونق تولید به منظور این می‌باشد تا مسئولان به کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی برای رفع مشکلاتشان مراجعه کنند تا قبل اینکه تولیدکنندگان به ما مراجعه داشته باشند.

وی با بیان اینکه شعار محوری سال جاری به فرموده مقام معظم رهبری رونق تولید می‌باشد، افزود: مقام معظم رهبری از سال‌های گذشته تاکید داشتند که مجموعه‌هایی که در جهت حفظ بقای تولید فعالیت دارند باید شبانه‌روزی کار کنند و به آنها توجه ویژه شود.

بخشدار رودهن عنوان کرد: در حال حاضر نیز با وجود شرایط بد اقتصادی و اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه کشور باید به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور که دستی در آتش دارند نگاهی ویژه و همه جانبه داشته باشیم.

ذوالفقاری با تاکید بر سه رویکرد شهرستانی، استانی و ملی در رونق واحدهای تولیدی و صنعتی عنوان داشت: در شهرستان دماوند ظرفیت‌های بسیاری برای کمک در بعد حقوقی وجود دارد به طوری که اگر کمر همت در جهت کمک به واحدهای تولیدی بسته شود، قطعاً از بحران عبور کرده و کارساز خواهد بود.

*پیش‌بینی ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰ تن توسط شرکت شیر پاستوریزه هموطن/ شرکت شیر پاستوریزه هموطن در حال انتقال واحد دامداری خود به یک مکان مکانیزه و پیشرفته است/ حقوق معوق کارگران شرکت شیر پاستوریزه هموطن از بعد امنیتی نگرانی به همراه دارد

وی در رابطه با مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن بیان داشت: این واحد تولیدی که دارای ظرفیت تولید روزانه ۳۰۰ تن می‌باشد در حال حاضر تنها با ۳۰ تن تولید با شرایط سختی مشغول فعالیت است و از طرفی چون در حال انتقال واحد دامداری خود به یک مکان مکانیزه و پیشرفته است با مسائل تولیدی و مالی همراه شده که باید به همت مسئولان این شرکت را توسعه داده و سرپا نگه داشت.

بخشدار رودهن در ادامه سخنان خود با اشاره به حقوق معوق کارگران شرکت شیر پاستوریزه هموطن گفت: از بعد امنیتی نگرانی برای این مجموعه تولیدی وجود ندارد ولی سه ماه حقوق کارگران این شرکت معوق مانده که باید سعی شود تحت شرایط ممکن به کارگران پرداخت گردد.

ذوالفقاری ادامه داد: در حوزه تولید، شرکت شیر پاستوریزه هموطن در حال حاضر محصولاتی تولید کرده که در سطح کشور می‌تواند با دیگر برندها و کارخانجات برابری داشته و مشکلی برای فروش محصولاتش نداشته باشد، چرا این محصولات جزء سبد مایحتاج روزانه تمامی خانوارها است و با این حال اگر موانع تولید این واحد تولیدی با مساعدت ارگان‌های مختلف رفع گردد می‌تواند با حداکثر ظرفیت تولید داشته باشد.

این مقام مسئول گفت: در رابطه با مسائل مالی پیش آمده برای این مجموعه که شامل بدهی‌های معوق بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی می‌باشد اگر مساعدت‌هایی لحاظ گردد قطعاً کار گشا خواهد بود.

*بدهی‌های معوق بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی از مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن است/ با رفع مشکلات شرکت شیر پاستوریزه هموطن اشتغال منطقه افزایش خواهد یافت

وی تأکید کرد: اگر موارد مطرح شده رفع شوند و ظرفیت تولید این مجموعه افزایش یابد، قطعاً اشتغال نیز در این منطقه افزایش خواهد یافت و این در حالی است که بحث افزایش اشتغال دغدغه همه مسئولان و مفهوم شعار محوری سال جاری نیز می‌باشد.

بخشدار رودهن در پایان بیان کرد: همچنین خواهشمندیم تا مسئولین محترم مساعدت‌های لازم را با این مجموعه نیز داشته باشند تا این مسائل و مشکلات بر طرف شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن